Titulinis » mokyklos/klubai » "Lokiai-Poseidonas"
"Lokiai-Poseidonas"

"Lokiai-Poseidonas"

Praeity likę aštuoni kasmetinių Lietuvos čempionatų sezonai, įvairūs turnyrai, treniruotės. Komandoje nėra amžiaus cenzo : bendraklubiai nuo 18 iki 73 metų – kol užtenka jėgų, noro, entuziazmo kovoti ledo arenoje.
 
Sporto kolektyvas sutelkia varžybų dvasią ir norą nugalėti, draugišką bendradarbiavimą sporte ir už ledo aikštelės ribų. Komandos “LOKIAI” kolektyvas susirenka praleisti sveiko laisvalaikio kiekvienais metais. Viso to rezultatas : prizinė 3-čioji vieta LRL čempionate 2008-2009 metų sezone (8 komandos). 4 vieta NLRL čempionate 2009-2010 metų sezone (9 komandos).
 
Komanda “LOKIAI” išbandymus varžybomis ir laiku priima garbingai ir viltingai žvelgia į ateitį – užaugo ir subrendo jaunoji žaidėjų karta.
 
Komanda “LOKIAI” ir atskirai kiekvienas žaidėjas asmeniškai, savo žaidimu populiarina ledo ritulį Lietuvoje.
 
NLRL, kurioje dalyvauja ir komanda “LOKIAI”, sudarė palankias sąlygas žaisti ledo ritulį įvairaus amžiaus ir profesionalumo žaidėjams. Ledo ritulys populiarinamas visose Vilniaus ir kitų miestų ledo aikštelėse. Reikia garbingai pripažinti, kad ledo ritulys tampa masiniu sportu! Tai visų ledo ritulio mėgėjų nuopelnas.
Prie to garbingai prisideda ir ledo ritulio komanda “LOKIAI”!!!  
 
Komandos vadovas Oleg Tarasov
+37069878773
 
Komandos vyr. Treneris Sergej Krumkač
 
Miestas: Vilnius
Adresas: Ozo g., 25 Vilnius
Treniruočių tvarkaraščiai
Komandos treniruotės vyksta Vilniaus Akropolyje antradieniais nuo 21.00 ili 23.00 val.
Žaidėjus treniruoja vyr.treneris Sergej Krumkač.
Kviečiame visus norinčius sportuoti ir žaisti ledo ritulį!