Titulinis » Naujienos » „Feniksui“ pasiryžimo nugalėti „Energiją-2“ neužteko

„Feniksui“ pasiryžimo nugalėti „Energiją-2“ neužteko

2016-10-28
Spalio 26 d. Vilniaus „Pramogų arenoje“ kovai dėl taškų susitiko dar dvi LRML komandos – Mindaugo Kiero treniruojamas Vilniaus „Feniksas“ ir Andrius Kaminsko auklėtiniai Elektrėnų „Energija-2“. Savo pranašumą, rungtynes nugalėję „sausu“ rezultatu 0:5 (0:1, 0:2, 0:2), įrodė elektrėnų ledo ritulininkai.

Rungtynių pirmoji dalis buvo intriguojanti: nors elektrėniškiai jau 5-ąją minutę pasiuntė ritulį į „Fenikso“ vartus (Mantas Adomėnas po Lino Šimonio perdavimo), dar kartą nuginkluoti vilniečių gynybos iki pat kėlinio galo jiems nepavyko.

„Energija-2“ pagreitį įgavo per antrąjį kėlinį. Po tikslaus Dmitrijaus Grikienio perdavimo Andrius Karpičius padidino skirtumą iki 0:2. Pajutę žaidimo ritmą Elektrėnų ledo ritulininkai nebepaleido iniciatyvos ir už skylėtą „Fenikso“ gynybą juos nubaudė trečiuoju įvarčiu (Jonas Chvedukas).

Trečiąjį kėlinį atsipalaidavę rungtynių lyderiai, būdami tikri savo pergale, siekė naujo tikslo - didinti skirtumą. Žaidimo taktika pasiteisino: puolėjai sėkmingai naudojosi „Fenikso“ spragomis gynyboje. Nors pastarieji taip pat puolė svečių vartus – visus smūgiuotus ritulius atrėmė „Energijos-2“ vartininkas Lukas Petravičius. Ketvirtajį komandos tašką pelnė jau tą vakarą pasižymėjęs Andrius Karpičius, o švieslentei skaičiuojant paskutiniąją rungtynių laiko minutę Simonas Zaleckis pelnė dar vieną įvartį.

Prie „Energijos-2“ pergalės prisidėjo Andrius Karpičius (2 įvarčiai), Mantas Adomėnas, Jonas Chvedukas, Simonas Zaleckis (1 įvartis). Rezultatyvius perdavimus atliko Linas Šimonis, Dmitrijus Grikienis, Artemijus Marčenka, Renaldas Urbonavičius.