Titulinis » Naujienos » Kauno „Monstrai“ nesunkiai įveikė Trakų „Galvę“

Kauno „Monstrai“ nesunkiai įveikė Trakų „Galvę“

2017-03-17
Kovo 15 d. ant Vilniaus „Pramogų arenos“ ledo susitiko LRML čempionato B grupės lyderiai Kauno „Monstrai“ ir Trakų „Galvė“ (3-ioji vieta turnyrinėje lentelėje). Du „Monstrų“ ledo ritulininkų penketai nugalėjo trakiškius rezultatu 1:6 (0:2, 0:2, 1:2).

Kauniečiai pretenzijas į pergalę pareiškė jau po pirmosios rungtynių minutės: į „Galvės“ vartus ritulį pasiuntė Pavelas Loginovičius (0:1). Antrasis „Monstrų“ įvartis pelnytas sužaidus daugumoje (0:2), kai už neleistiną smūgiavimą lazda ant baudos suolelio buvo pasodintas trakiškis Tomas Vaškevičius. Taiklus tąkart buvo Elvinas Kotvickis.

Trakų „Galvė“ įvarčių nepelnė ir visą antrąjį kėlinį. Komandai koją kišo baudos minutės. Vėl gavę progą atakuoti Trakų komandos vartus daugumoje, kauniečiai ją išnaudojo: 24-ąją minutę individualų įvartį pelnė Elvinas Kotvickis (0:3). 32-ąją minutę, po Dominyko Rimdeikos perdavimo, Elvinas Kotvickis taikliai smūgiavo trečią kartą (0:4).

Savo pirmą ir paskutinį įvartį „Galvė“ pelnė trečiojo kėlinio pradžioje (1:4). Įvarčio autorius – Arūnas Černius. „Monstrai“ pozicijų neužleido: 52-ąją minutę į trakiškių vartus ritulį pasiuntė Simas Bakus (1:5). Švieslentei skaičiuojant paskutinės rungtynių sekundės dalis, kai atrodė, kad rezultatas aiškus, Kauno komanda pergalę užtvirtino šeštuoju įvarčiu (1:6). Šį kartą, po Beno Jakšio perdavimo, tiksliai smūgiavo Dainius Vainiušis.

Kauno „Monstrų“ gretose pasižymėjo Elvinas Kotvickis (3 įvarčiai, 1 perdavimas), Pavelas Loginovičius (1 įvartis, 1 perdavimas), Simas Bakus, Danius Vainiušis (1 įvartis), Benas Jakšys (2 perdavimai) ir Dominykas Rimdeika (1 perdavimas).

Trakų „Galvės“ komandoje pasižymėjo įvartį pelnęs Arūnas Černius ir jam perdavimą atlikęs Gintaras Kim-Taisan.