Titulinis » Naujienos » Kovoje prieš „Galvę“ vilniečiai „GV U-80“ pateikė staigmeną

Kovoje prieš „Galvę“ vilniečiai „GV U-80“ pateikė staigmeną

2016-10-13
 Šių metų čempionato naujokai, vilniečių ledo ritulio komanda „GV U-80“, spalio 12 d. debiutavo varžybose, kurių stebėti susirinko nemažas sirgalių būrys. Minia džiūgavo – „GV U-80“ kova prieš Trakų „Galvę“ buvo įtempta, o net patys sunkiai savo sėkme patikėję vilniečiai nugalėjo rezultatu 3:8 (1:1, 0:2, 2:5).

Tiesa, trakiškiams koją pakišo nesklandumai su rungtynėms registruotų žaidėjų sąrašu, dėl kurių vartininkui Tadui Ramanauskui nebuvo leista ginti „Galvės“ vartų. Likę be vartininko žaidėjai nusprendė paaukoti vieną svarbiausių gynybos ramsčių - Liną Žilinską, ir patikėjo jam saugoti vartus.

Kol pastarasis ruošėsi naujai jam patikėtai misijai, penkias rungtynių minutes „Galvė“ žaidė šešiese, tuščiais vartais. Pasinaudoję „GV U-80“ komandine klaida, dėl kurios aikštėje liko keturi jų ledo ritulininkai (keturi prieš šešis), trakiškis Tomaš Vaškevič pelnė pirmąjį įvartį. Po kurio laiko vilniečių komandos čempionato taškų sąskaitą individualiu prasiveržimu atidarė Titas Kazlauskis. Pirmąjį kėlinį komandos rungtyniavo gana atsargiai, tyrinėdami vieni kitų taktiką, stipriąsias ir silpnąsias vietas.

Antrojo kėlinio metu komados pradėjo didinti tempą. Pirmieji varžovą perprato vilniečiai. Pasinaudoję tiek „Galvės“ vartininko nepatyrimu, tiek susilpnėjusia gynybos grandimi „GV U-80“ padidino atskirtį nuo trakiškių, be atsako  pelnydami du taškus.

Paskutiniojo kėlinio pradžioje drausmingai sužaidę „Galvės“ ledo ritulininkai per porą minučių taikliai smūgiavo į oponentų vartus ir išlygino rezultatą (3:3). Pajutę pergalės trapumą vilniečiai įgavo dar didesnį pagreitį: komandiniu darbu „GV U-80“ puolėjai Pavelas Dviliovas, Pijus Bernatavičius ir Titas Kazlauskis savo komandai pelnė dar 5 įvarčius iš eilės, kurių paskutinysis įriedėjo į tuščius „Galvės“ vartus, kuomet vartininkas buvo pakeistas šeštuoju aikštės žaidėju.

Prie pirmosios „GV U-80“ pergalės prisidėjo Titas Kazlauskis (2 įvarčiai, 2 perdavimai), Pavelas Dviliovas, Pijus Bernatavičius (2 įvarčiai), Dixon Conner, Vladislavas Popovas (1 įvartis), Olegas Poludenis, Ramūnas Grėšius (1 perdavimas).
Be naujajame amplua pasižymėjusio Lino Žilinsko „Galvėje“ sužibėjo Tomašas Vaškevičius (2 įvarčiai), Gediminas Tubutis (1 įvartis) bei Artūras Vyšniauskas (1 rezultatyvus perdavimas).