Titulinis » Naujienos » Kovoje prieš „Ober-Haus“ - Trakų „Galvės“ nesėkmė (FOTO)

Kovoje prieš „Ober-Haus“ - Trakų „Galvės“ nesėkmė (FOTO)

2017-04-29
 Balandžio 26-osios vakarą „Pramogų arenoje“ kovai dėl pergalės susitiko Vilniaus „Ober-Haus“ ir Trakų „Galvės“ ledo ritulio komandos. Pagrindinio rungtynių laiko išaiškinti nugalėtoją neužteko. Baudinių serija sėkmingesnė buvo „Ober-Haus“ komandai – rungtynės baigėsi rezultatu 3:4 (1:1, 1:0, 1:2, 0:1).

2-ąją varžybų minutę vilniečiams pirmą įvartį padovanojo Saulius Lynikas (0:1). Netrukus „Galvė“ rezultatyviai sužaidė daugumoje: po Lino Žilinsko perdavimo įvartį įmušė Artūras Vyšniauskas (1:1).
Įpusėjus rungtynėms po Tomo Vaškevičiaus taiklaus smūgio Trakų komanda išsiveržė į priekį (2:1). Antrojo kėlinio pabaigoje sėkmė apleido „Galvės“ stovyklą: dėl sunkios traumos iš aikštės buvo išvestas vienas naudingiausių žaidėjas Tomas Vaškevičius – tikėtis pagalbos iš jo komandos draugai nebegalėjo.

Trečiojo kėlinio metu 42-ąją minutę „Galvės“ vartininkas neatrėmė Renaldo Pelanio metimo ir rezultatas vėl tapo lygus (2:2). 54-ąją minutę rezultatyviai „Galvės“ puolimą užbaigė Gabrielius Dirvinskas (3:2), tačiau po keletos minučių lygiąsias į aikštę sugrąžino Artūro Blažinsko smūgis į vartus (3:3).

Baudinių serijos metu taiklesni buvo „Ober-Haus“ ledo ritulininkai: pirmąjį tikslų smūgį į Trakų komandos vartus atliko Saulius Lynikas. Antrąjį, pergalingą įvartį, įmušė Dominykas Grinius (3:4).

„Ober-Haus“ laimėjo galimybę pakovoti dėl 5-osios LRML čempionato vietos, o Trakų „Galvė“ sėkmės atveju turės tenkintis 7-ąja vieta.

Prie „Ober-Haus“ pergalės daugiausia prisidėjo Saulius Lynikas, Artūras Blažinskas (1 įvartis, 1 perdavimas), Renaldas Pelanis, Dominykas Grinius (1 įvartis) ir Arūnas Grinius (1 perdavimas).

Trakų „Galvės“ gretose geriausi buvo: Artūras Vyšniauskas (1 įvartis, 1 perdavimas), Tomas Vaškevičius, Gabrielius Dirvinskas (1 įvartis), Linas Žilinskas (2 perdavimai).