Titulinis » Naujienos » Ledo ritulio čempionate „Energija“ ir antrą kartą įveikė „Hockey Punks“ (VIDEO, visi įvarčiai)

2016-10-21
 Lietuvos ledo ritulio čempionate ir toliau pralaimėjimo nepatyrė Elektrėnų „Energija“, kuri išvykoje ketvirtadienio vakarą Vilniaus Pramogų arenoje 7:3 (2:2, 3:0, 2:1) įveikė Vilniaus „Hockey Punks“ ir tvirtai pirmauja pirmenybėse.

Vilniečiai varžovams nervus gadino tik pirmąjį kėlinį, kuriame atakavo pavydėtinu taiklumu. Po Deivido Kazlausko įvarčio (05:22, Aurimas Gaidauskas) „Energija“ pirmavo, tačiau „Hockey Punks“ puikiai realizavo kiekybinę daugumą ir rezultatą išlygino Modestas Kieras (14:14, Mindaugas Kieras, Šarūnas Kuliešius).

Po Aivaro Bendžiaus įvarčio „Energija“ vėl išsiveržė į priekį (15:11, Aimas Fiščevas), tačiau pirmajam kėlinyje vos keturis kartus į varžovų vartus metę vilniečiai ir antrą kartą išnaudojo kiekybinę persvarą, o įvarčiu į rūbinę pasižymėjo japonas Naoki Kaneko (19:53, Algimantas Visockas, M.Kieras).

„‘Energija“ klausimus išsprendė antrajame kėlinyje, kuriame po Edgaro Protčenkos (22:10), Luko Vėželio (23:00) ir Vytauto Jagelavičiaus įvarčių atitrūko 5:2.

Trečiojo kėlinio pradžioje D.Kazlauskas pelnė dar vieną įvartį (41:52) ir „Energija“ pirmavo 6:2.

Besibaigiant rungtynėms dar vieną įvartį pelnė japonas N.Kaneko (53:36), o tašką rungtynėse padėjo Edvinas Boroška (57:15).

Kitos Lietuvos ledo ritulio čempionato rungtynės įvyks šeštadienį 12 val., Vilniuje, kur vietos „Geležinis vilkas“ susitiks su Kauno „Tigrais“.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“          4  4  0  0   0   30:9   12
2. Juodupės „Juodupė“            4  3  0  0   1   23:7    9
3. Vilniaus „Hockey Punks“       5  1  1  0   3   18:26   5
4. Vilniaus „Geležinis vilkas“   4  1  0  1   2   13:32   4
5. Rokiškio „Rokiškis“           3  1  0  0   2   10:11   3
6. Kauno „Tigrai“                2  0  0  0   2    4:13   0