Titulinis » Naujienos » Lietuvos moterų rinktinė su kaimynėmis latvėmis išsiskyrė taikiai (3:3)

Lietuvos moterų rinktinė su kaimynėmis latvėmis išsiskyrė taikiai (3:3)

2015-04-12
hockey.lt
Balandžio 12 dieną Lietuvos moterų ledo ritulio rinktinė Rygoje (Latvija) sužaidė antrąsias draugiškas rungtynes prieš vietos ekipą „Saga99“. Šiandien rungtynės baigėsi taikiai (3:3).

Kadangi lietuvės į rungtynes atvyko be savo vartininkės, abi dienas jų vartus gynė latvių žaidėjos. Antrosiose rungtynėse komandos apsikeitė vartų sargėmis ir į lietuvių vartus stojo Agnesė Dobrovolska.

Šį kartą rungtynės prasidėjo greitu kaimynių įvarčiu – latvių gretose pasižymėjo J. Dička (01:02). Pirmojo kėlinuko viduryje „Saga99“ žaidėja D. Kirilova padidino atotrūkį. Lietuvės nepasidavė ir antrojo kėlinuko pradžioje (15:22) po Miglės Jakvičienės perdavimo, rezultatą sušvelnino Daiva Lukoševičiūtė. 18-ą minutę rezultatą išlygino Anastasija Šeršniova. Perėmusios iniciatyvą lietuvės ir toliau atkakliai kovojo dėl ritulio, kol po Gabijos Griniūtės perdavimo į priekį jas išvedė A. Šeršniova (24:39). Trečiajame kėlinyje latvių žaidėja M. Zojaze rezultatą išlygino ir draugiškos rungtynės baigėsi lygiosiomis 3:3.

Priminsime, kad šios istorinės Lietuvos moterų rinktinės rungtynės vainikavo visas šio sezono Nacionalinės ledo ritulio lygos organizuotas mergaičių ledo ritulio dienas, kurios subūrė per 30 ledo ritulio entuziasčių. Tikimasi šią iniciatyvą tęsti ir kitą sezoną.

Lietuvos moterų ledo ritulio rinktinės sudėtis draugiškoms rungtynėms prieš Latvijos komandą „Saga99“: