Titulinis » naujienos » 2018-aisiais pasaulio ledo ritulio čempionatą priims Kaunas!

2018-aisiais pasaulio ledo ritulio čempionatą priims Kaunas!

2017-05-19
hockey.lt informacija
 Kelne (Vokietija) vykstančiame tarptautinės ledo ritulio federacijos (IIHF) kongrese penktadienį nuspręsta, kur vyks kitų metų pasaulio ledo ritulio čempionatai. Pasaulio čempionato I diviziono B grupės turnyrą patikėta rengti Kaunui.
 
Asociacija „Hockey Lietuva“ planuoja kitų metų čempionatą rengti balandžio 22 – 28 dienomis „Žalgirio“ arenoje. Šiems „Hockey Lietuva“ planams jau pritarė Kauno miestas ir kūno kultūros ir sporto departamentas.
 
"Didžiulė garbė pranešti, kad Lietuvai suteikta teisė 2018 metais organizuoti pasaulio ledo ritulio čempionato I diviziono B grupės kovas. Glaudus bendradarbiavimas su šalimis dalyvėmis ir nuosekli veikla tarptautinėje federacijoje lėmė tokį sprendimą.
 
Asociacija "Hockey Lietuva" padarys viską, kad tai būtų geriausias renginys Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio proga",- iškart po IIHF tarybos sprendimo sakė „Hockey Lietuva“ prezidentas Petras Nausėda.
 
Pasaulio čempionato I diviziono B grupės turnyras kitais metais vyks „Žalgirio“ arenoje, kuri per ledo ritulio varžybas talpintų 13,5 tūkst. žiūrovų. Tai būtų pirmas kartas didžiausiai Baltijos šalių arenai, kuomet joje vyktų ledo ritulio varžybos.
 
"Ši naujiena yra puikiausia dovana Kaunui, šį savaitgalį švenčiančiam savo gimtadienį. Net neabejoju, kad čempionato metu "Žalgirio" arena bus sausakimša. Ir tikiu, kad kauniečių palaikoma Lietuvos rinktinė puikiai pasirodys Pasaulio čempionate", - tvirtino Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.
 
Čempionate Kaune be Lietuvos rinktinės dėl tesiės žaisti I diviziono A grupėje kovos Ukrainos, Japonijos, Kroatijos, Estijos ir Rumunijos rinktinės.
 
Pastarąjį kartą tokio paties rango varžybos vyko 2014-aisiais Vilniuje ir „Siemens“ arenoje per čempionato savaitę apsilankė apie 40 tūkst. žiūrovų ir čempionatas tapo vienu sėkmingiausių metų sporto renginių šalyje.
 
„Hockey Lietuva“ šiame čempionate tikisi surinkti „Svajonių komandą“, kurioje kartu galėtų žaisti ryškiausios šalies žvaigždės, buvę NHL ledo ritulininkai Dainius Zubrus, Darius Kasparaitis ir karjeros NHL siekiantis vartininkas Mantas Armalis.
 
Vyriausias iš šios trijulės, 44-erių gynėjas D. Kasparaitis nėra žaidęs oficialių rungtynių Lietuvos rinktinės sudėtyje ir artimiausia galimybė tai padaryti bus būtent čempionate Kaune. Visų spalvų olimpinių medalių savininkas kantriai siekė galimybės atstovauti Lietuvai ir ji turėtų atsiverti kitų metų sausį pabaigoje, kuomet sueis ketverių metų terminas ir IIHF turi patvirtinti ledo ritulininko perėjimą Lietuvos rinktinės sudėtin.
 
Beje, rudenį D.Kasparaitis atvyks į Lietuvą ir išmėgins savo jėgas „Baltijos iššūkio taurės“ turnyre, kuris pirmą kartą bus surengtas Lietuvoje, Klaipėdos „Švyturio“ arenoje. Turnyre varžysis trijų Baltijos šalių ekipos ir ketvirtą organizatorių nuožiūra pakviesta komanda. 

Komentuoti

Svedai-Cekai, 2017-05-26 19:30:12
:):):) paluzau gerai :) malacius, ant preso padirbau kaip reikiant :) nu labai gerai, kad tu toks esi iterpi atsipalaidavimo tarp rimtu komentaru :) bet nepamirsk yra cia tokiu zmoniu kuriems tu nepatiiiiiinki :) kazkada skaiciau tau issakytas pretenzijas - tipo mes zinom kas tu toks, suauges vyras esi :) o rasineji visokias nesamones, kaip tau negeda :) atsibodai jau iki gyvo kaulo ir t.t. :) tai va xaliava buk atsargus :) pasitaisyk ir pradek rasyti rimtus komentarus :) papasakok kaip papulsi i arena rimtais keliais :):):)
...., 2017-05-25 13:36:13
mldc Petras
haliavai, 2017-05-23 02:15:03
jei dabar apsigiventum zalgirio arenoi,nieks to nepastebes.nakvoti galima ventiliacijos vamzdyje,o naktimis naudotis dusu, iki rudens datrauksi.paskui galesi prasimaitinti is kasio sirgliu paliktu hoddogu, cipsu ir mineralkes,kartais palik chebrai rasteli ko tau truksta o cia ir pavasaris.tada jau tave laikis vietiniu,ir niekam i galva nesaus prasyti taves bilieto.
Xaliava, 2017-05-22 23:20:24
Galvoju kaip naxaliava prasmukti i Žalgirio arena ,jau turiu minčiu ,veliau papasakosiu.
BABA*JAGA, 2017-05-22 23:11:00
Pagarba Lietuvos atstovams IIHF kurie gavo čempionatą 2018 metais Kaune tai didelis išūkis .Garbė VISVALDUI TAI PATS GERIAUSIAS MERAS LIETUVOJE KURIAM RŪPI KAUNO MIESTAS IR KAUNIEČIAI ATRODO DAR TIK ANTRI METAI BET TIEK DAUG NUVEIKTA KAUNAS ATSIGAVES KAUNIEČIAI PRADĖJO ŠIPSOTIS AČIŪ. .Pagarbiai B.J
megejas, 2017-05-22 17:58:02
visi rekia ant PETRO sakykime jis budamas iihf nariu svariai prisidejo,kad LIETUVA gautu cempa jo didele inecetyva saunuolis,didele pagarba merui MATIJOSAICIUI kuris ziuro labai palankiai i ledo rituly aciu jiems.
hockfan, 2017-05-20 09:23:11
komentatoriai, truputį pagarbos patriarchui, o kad renginys įvyks Kaune fantastika su nekantrumu lauksime.
Baba jaga, 2017-05-19 23:10:52
Nekreipkite i mane demesio, nes as durnas ir prisigeres
smailas, 2017-05-19 21:04:27
jei babajus jagas prisiseges medalius bus ,tai lietuviai laimes
Kaščejus, 2017-05-19 16:18:33
Baba Jaga dainuos himna
Sirgalius, 2017-05-19 15:30:55
Kieno nuomone Kaune svarbesne - Babos Jagos ar Matijosaicio? Reikia, kad Baba Jaga zodi tartu.