Titulinis » Naujienos » A. Bosas į savo sąskaitą įsirašė pirmąjį dublį DEL2 pirmenybėse

A. Bosas į savo sąskaitą įsirašė pirmąjį dublį DEL2 pirmenybėse

2018-10-12
Penktadienio vakarą du įvarčius Vokietijos antrajame divizione (DEL2) pelnė Arnoldas Bosas, bet „Bayreuth Tigers“ patyrė dar vieną nesėkmę.

Lietuvos rinktinės puolėjo atstovaujama komanda 3:5 nusileido „EHC Freiburg“ ir patyrė jau aštuntąjį pralaimėjimą per pirmuosius devynis turus.

Šiame susitikime tris kartus į vartus metęs A. Bosas pasižymėjo pirmojo kėlinio pabaigoje bei antrojo kėlinio pradžioje , o jo įvarčiai buvo padėję išlyginti rezultatą (2:2). Po šių tikslių smūgių lietuvis savo sąskaitoje jau turi šešis įvarčius, o pagal šį rodiklį savo ekipoje puolėjas yra nepralenkiamas.

Dar viena nesėkmė nubloškė „Bayreuth Tigers“ į paskutinę DEL2 poziciją. Vos keturis taškus per pirmuosius devynis mačus surinkusi ekipa sekmadienį stos į akistatą su pirmajame šešetuke esančia „Kassel“ komanda.