Titulinis » Naujienos » A. Bosas pasižymėjo mažumoje, bet jo klubas patyrė apmaudų pralaimėjimą

A. Bosas pasižymėjo mažumoje, bet jo klubas patyrė apmaudų pralaimėjimą

2018-09-23
Dar vieną įvartį Vokietijos antros lygos čempionate (DEL2) pelnė Arnoldas Bosas, tačiau jo atstovaujama ekipa ir vėl patyrė nesėkmę.

Trijų įvarčių pranašumą turėjusi „Bayreuth Tigers“ komanda šios persvaros išlaikyti nesugebėjo ir galiausiai 4:6 kapituliavo prieš „Lausitzer Fuchse“ ekipą.

Lietuvos rinktinės puolėjas pirmajame kėlinyje pelnė trečiąjį savo sezono įvartį DEL2 pirmenybėse, kai jis pasižymėjo varžovams turint kiekybinę persvarą. Visgi, puikiai pirmajame kėlinyje žaidusi ir trijų įvarčių pranašumą įgijusi puolėjo komanda išlaikyti persvaros nesugebėjo ir tuo pasinaudoję varžovai pratęsė „Bayreuth Tigers“ nesėkmių seriją. Šiose rungtynėse be įvarčio lietuvis taip pat tris kartus metė į vartus bei išvengė baudos minučių.

Po keturių mačų A. Boso ekipa vis dar neturi taškų ir DEL2 čempionate dalijasi 12-14 pozicijomis. Kitas pirmenybių rungtynes ledo ritulininko klubas žais kitą penktadienį.