Titulinis » Naujienos » A.Bosas atliko rezultatyvų perdavimą, tačiau jo atstovaujama ekipa - ant prarajos ribos

2018-03-24
hockey.lt inf.
 Penktadienį Lietuvos rinktinės kandidato 27-erių metų Arnoldo Boso atstovaujama Rėgensburgo „Eisbaren“ ekipa patyrė antrą nesėkmę Vokietijos lygos „Oberliga“ ketvirtfinalyje.

„Eisbaren“ namuose 2:4 (1:2, 0:0, 1:2) nusileido Šiaurės divizione pirmą vietą užėmusiai Tilburgo „Trappers“ ekipai ir serijoje iki trijų pergalių atsilieka jau 0-2.

Pirmąsias tarpusavio rungtynes „Eisbaren“ pralaimėjo rezultatu 2:3 (1:2, 1:1, 0:0).

Antrose serijos rungtynėse A.Bosas rezultatyviu perdavimu prisidėjo prie antrojo „Eisbaren“ įvarčio bei pirmojo kėlinio pabaigoje užsidirbo 2 baudos minutes.

A.Bosas per 6 atkrintamųjų varžybų rungtynes yra įmušęs 3 įvarčius ir atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus, tuo tarpu reguliariame sezone lietuvis sužaidė 44 rungtynes, kuriose įmušė 46 įvarčius ir atliko 30 rezultatyvių perdavimų.

Kitas ketvirtfinalio serijos rungtynes „Eisbaren“ ir „Trappers“ žais kovo 25-ą dieną.