Titulinis » Naujienos » A.Bosas su komanda pergalingai pradėjo aštuntfinalio seriją

A.Bosas su komanda pergalingai pradėjo aštuntfinalio seriją

2018-03-10
hockey.lt inf.
 Lietuvos rinktinės kandidato Arnoldo Boso atstovaujama Rėgensburgo „Eisbaren“ komanda pergalingai pradėjo trečios Vokietijos lygos „Oberliga“ aštuntfinalį.

Septintą vietą lyderių grupėje užėmusi „Eisbaren“ ekipa svečiuose 3:1 (1:0, 1:0, 1:1) palaužė antroje vietoje Šiaurės divizione likusią „Saale Bulls Halle“ komandą ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį rezultatu 1-0.

27-erių metų A.Bosas pirmąjame kėlinyje užsidirbo 2 baudos minutes ir šį kartą nei įvarčiais, nei rezultatyviais perdavimais nepasižymėjo.

Kitos serijos rungtynės numatomos kovo 11 ir 13 dienomis bei jeigu reikės - 16 ir 18 dienomis.

27-erių metų A.Bosas yra vienas rezultatyviausių visos lygos žaidėjų. Jis per 44 sužaistas rungtynes yra įmušęs 45 įvarčius ir atlikęs 30 rezultatyvių perdavimų bei pagal surinkus rezultatyvumo taškus (76) visoje lygoje rikiuojasi ketvirtoje pozicijoje.