Titulinis » Naujienos » Akistata tarp „Lokių“ ir „Tauro“ komandų baigėsi „Tauro“ pergale

Akistata tarp „Lokių“ ir „Tauro“ komandų baigėsi „Tauro“ pergale

2016-11-10
 Lapkričio 9-ąją dieną Vilniaus „Pramogų arenoje“ susitiko dvi ledo ritulio komandos, esančios greta viena kitos LRML turnyrinės lentelės gale. Gana intriguojančioje kovoje „Lokiai“ nusileido Artūro Katulio treniruojamai „Tauro“ komandai - 5:9 (2:4, 3:1, 0:4).

Didelį ryžtą nugalėti „Tauro“ ledo ritulininkai pademonstravo jau pirmojo kėlinio pradžioje. Vienas po kito į varžovų vartus įskriejo Vytauto Krivelio ir Sergejaus Larionovo sviesti rituliai. „Lokiai“ netrukus atsakė tuo pačiu ir rezultatą išlygino. Iki kėlinio pabaigos „Tauras“ vėl išsiveržė į priekį, įmušdami dar du įvarčius.

Antrojo kėlinio kova parodė, kad „Lokiai“ nepasirengę pasiduoti ir grąžino į aikštę intrigą. Žaidžiant mažumoje jau pasižymėjęs „Tauro“ puolėjas Vytautas Krivulis po Aine Jarkko perdavimo pasiuntė dar vieną ritulį į oponentų vartus. Visgi „Lokiai“ rado spragų priešininkų gynyboje ir išlygino rezultatą (5:5) pelnydami tris staigius įvarčius iš eilės (Piotras Ščerbakas, Sergejus Rybakovas, Algis Žilinskas).

Trečio kėlinio metu komandos sukaupė visas jėgas vieninteliam tikslui – palikti ledą su pergale. Didesnį jėgų rezervą turėjo „Tauro“ ledo ritulininkai: 42-ąją rungtynių minutę Manto Milašausko įvartis vėl išvedė komandą į priekį. Įpusėjus kėlinio laikui taškų persvara dar padidėjo: netrukus po Mariaus Janulio įvarčio, žaidžiant mažumoje įvartį pelnė ir Aine Jarkko. Besibaigiant rungtynių laikui „Lokių“ vartų tinklą pasiekė ir Vytauto Krivelio mestas ritulys.

„Tauro“ gretose geriausi buvo: Vytautas Krivelis (4 įvarčiai), Aine Jarkko (1 įvartis, 2 perdavimai), Sergejus Larionovas (1 įvartis, 1 perdavimas), Mindaugas Stirna, Mantas Milašauskas, Marius Janulis (1 įvartis), Olegas Lazutkinas (1 perdavimas).

„Lokių“ komandoje pasižymėjo Piotras Ščerbakas (2 įvarčiai), Vladimiras Domeika, Sergejus Rybakovas, Algis Žilinskas (1 įvartis), Eduardas Guižauskas, Viačeslavas Tenas, Aleksejus Kirija (1 perdavimas).