Titulinis » Naujienos » A.Nekerovo nesustabdę „Baltų ainiai“ nusileido atvirojo Lietuvos ledo ritulio čempionato favoritams

2014-12-20
Dar vieną pergalę atvirajame Lietuvos ledo ritulio čempionate iškovojo praėjusio sezono nugalėtoja Kaliningrado „Delovaja Rus“ (Rusija) ekipa, kuri šeštadienį 6:3 (0:1, 2:0, 4:2) įveikė Kauno „Baltų-ainių“ klubą.

Kiek geriau rungtynes pradėję kauniečiai pirmavo po Mariaus Krikštanaičio (17:19 in.) įvarčio. Antrajame kėlinyje „Delovaja Rus“ nepriekaištingai žaidė daugumoje ir sugebėjo pelnyti du įvarčius – pasižymėjo Artiomas Nekerovas (24:26) bei Pavelas Fominychas (32:17).

„Baltų-ainių“ puolimo lyderis M.Krikštanaitis (45:29) trečiojo kėlinio pradžioje buvo atstatęs pusiausvyrą, bet Jurijus Aleksejevas (49:08) ir Aleksejus Zubenka (54:36) suteikė Rusijos klubui saugesnę persvarą. Intrigą kovoje dėl pergalės bandė atgaivinti Dovydas Žiūkas (55:08), tačiau tašką rungtynėse padėjo A.Nekerovas, kuris lemiamu momentu įmušė du įvarčius (57:38 ir 59:34).

„Baltų-ainiai“ (23 tšk.) liko 2-oje turnyrinės lentelės vietoje, o net penkiomis rungtynėmis mažiau žaidęs „Delovaja Rus“ (19 tšk.) rikiuojasi 3-ias. Pirmauja Elektrėnų „Lokiai-Poseidonas“ (25 tšk.).

Sekmadienį „Baltų-ainiai“ ir „Delovaja Rus“ Kaune sužais dar vienas rungtynes.