Titulinis » naujienos » Antra Kauno „Velnių“ pergalė mėgėjų čempionate

Antra Kauno „Velnių“ pergalė mėgėjų čempionate

2017-10-28
Spalio 26-ąją Kauno ledo arenoje vykusiose ledo ritulio mėgėjų čempionato rungtynėse vietos „Velnių“ komanda rezultatu 6:2 (2:2, 2:0, 2:0) laimėjo prieš Vilniaus „Geležinį vilką U-80“.

Aktyviau pradėję pirmą kėlinį aikštės šeimininkai 7-tą žaidimo minutę įsiveržė į priekį po Karolio Janušausko pelnyto įvarčio (1:0). Po poros minučių Vilniaus žaidėjai, pasinaudoję neapdairiu kauniečių žaidimu savo gynybos zonoje, rezultatą išlygino (1:1, Andrej Levšunov, rez. perd. Pijus Bernatavičius).  Puikią galimybę išvesti savo komandą į priekį turėjo „Velnių“ puolėjas Benas Jakšys, tačiau atsidūręs vienas prieš varžovų vartus nesugebėjo pergudrauti Vilniaus vartininko Martino Petiulio. Kėliniui artėjant prie pabaigos svečiams pavyko persverti rezultatą savo naudai po   tikslaus Olego Lazutkino metimo (1:2). Nepraėjus nė minutei greitą „Velnių“ ataką rezultatyviu metimu užbaigė Paulius Bigenis (2:2).

Antrą kėlinį taip pat sėkmingiau pradėjo Kauno komandos žaidėjai. Po Tado Čepkausko ir Karolio Janušausko įvarčių šeimininkai pirmavo 4:2. Puiki galimybė svečiams pakreipti įvykius sau naudinga linkme atsirado po dviejų iš eilės kauniečių pražangų. Tačiau ir žaisdami penkiese prieš tris Vilniaus ledo ritulininkai nesugebėjo įveikti „Velnių“ gynybos.

Trečiame kėlinyje įgytą kiekybinį pranašumą realizavo Kauno „Velniai“ ir dar labiau atitrūko nuo varžovų po Karolio Janušausko įvarčio (5:2, rez. perd. Benas Jakšys). Šeštą įvartį 54-tą mačo minutę šeimininkai pelnė žaisdami mažumoje. Individualų reidą taikliu metimu užbaigė Tadas Čepkauskas (6:2).