Titulinis » Naujienos » Antrasis puolėjo Dainiaus Zubraus įvartis NHL pirmenybių reguliariajame sezone (VIDEO)

2016-02-03
BNS informacija
 Antrąjį įvartį šio sezono Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse pelnė Dainius Zubrus, tačiau lietuvio atstovaujamas San Chosė „Sharks“ klubas patyrė 23-čią pralaimėjimą per 49 mačus ir keturiolikos komandų Vakarų konferencijoje su 56 taškais nukrito į šeštąją vietą.

Antradienį svečiuose namuose 16,5 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Sharks“ ledo ritulininkai 2:3 (0:1, 2:2, 0:0) turėjo pripažinti 23-čią pergalę per 48 mačus iškovojusios bei devintojoje pozicijoje Vakarų konferencijoje esančios Anahaimo „Ducks“ (53 taški) komandos pranašumą.

Lietuvis įvartį pelnė antrojo kėlinio pradžioje (22:43) ir buvo išlyginęs (1:1) rezultatą. Vos 9 su puse minutės (9:37) žaidusio ir baudos minučių išvengusio Lietuvos ledo ritulininko antrasis metimas šiame mače nebuvo taiklus.

Iš viso šiame sezone 37-erių metų puolėjas D. Zubrus sužaidė 19 rungtynių, kuriose pelnė 2 įvarčius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 10 baudos minučių.

Antrojo įvarčio autoriumi svečių gretose tapo Tommy'is Wingelsas (33:12), o „Sharks“ vartininkas Martinas Jonesas atrėmė 22 varžovų metimus iš 25.

Nugalėtojų, kuriems tai buvo ketvirtoji pergalė iš eilės, gretose įvarčiais pasižymėjo Rickardas Rakellas (16:09), Hampusas Lindholmas (24:19) ir Ryanas Garbuttas (32:07), o „Ducks“ vartininko Frederiko Anderseno sąskaitoje – 30 atremtų svečių metimų iš 32.