Titulinis » Naujienos » Artėja NVLRL sezono startas

Artėja NVLRL sezono startas

2019-10-01
NVLRL informacija, Gintaras Brazdžionis
Jau spalio 5 dieną startuoja naujasis, aštuntasis, Nacionalinės vaikų ledo ritulio lygos (NVLRL) sezonas, kuriame iš viso dalyvaus 33 komandos. Kaip ir ankstesniais sezonais, varžybos vyks keturiose skirtingose amžiaus grupėse.
 
Šiemet pačioje jauniausioje U-11 amžiaus grupėje varžysis daugiausia – šešiolika kolektyvų. Aukščiausiame divizione kovos devynios komandos, o antrajame – septynios. U-13 amžiaus grupėje rungtyniaus aštuonios ekipos, U-15 – penkios ir Jaunių lygoje – keturios.
 
Šių metų sezone bus naujovių. Pirmą kartą per visą lygos gyvavimo laikotarpį dvejose amžiaus grupėse (U-11 stipriausiame divizione ir U-13 divizione) pasibaigus reguliariajam sezonui vyks atkrintamosios varžybos. Ketvirtfinaliuose komandos kovos iki dviejų pergalių.
 
Nuo pirmos NVLRL įkūrimo dienos lygos direktoriaus pareigas užimantis Andrejus Korneičiukas papasakojo ko galima tikėtis naujajame sezone.
 
„Nuotaikos geros. Komandų skaičius pakankamai didelis, o NVLRL populiarumas per pastaruosius keletą metų išaugo. Pokyčiai tik į teigiamą pusę. Lyga sutvirtėjo, išaugo Ledo ritulio mokyklų ir komandų skaičius. Kai startavo pirmasis NVLRL sezonas Vilniuje buvo tik „Geležinio vilko“ ledo ritulio mokykla, o dabar šiame mieste jau trys. Naujai įkurtos ir jau kuris laikas sėkmingai veikia „Sostinės ledo ritulio akademija“ ir „Hockey Punks“, įkurta antra mokykla Klaipėdoje, įsteigta mokykla Šiauliuose, prieš dvejus metus duris atvėrę Panevėžyje įkurta VŠĮ Ledo ritulio mokykla. Vaikų lygoje iš viso rungtyniaus virš 500 jaunųjų ledo ritulininkų. Visiems bus išduotos licenzijos, visi bus apdrausti nuo traumų rungtynių metu. Kaip ir ankstesniais sezonais, bus galima tiesiogiai internete stebėti vykstančių rungtynių rezultatus ir sekti statistiką“, - teigė A. Korneičiukas. 
 
NVLRL direktorius pasidžiaugė, kad šiame sezone lygoje varžysis net septynios ekipos iš užsienio – keturios komandos iš Gardino ir trys iš Kaliningrado.
 
„Jau tapo tradicija, kad mūsų lygoje dalyvauja komandos iš kaimyninių šalių. Šiemet NVLRL varžysis Gardino ir Kaliningrado komandos, kurios yra pajėgios kovoti dėl pačių aukščiausių vietų. Užsienio klubų dalyvavimas pakelia bendrą NVLRLlygį“ - sakė lygos direktorius. 
 
Pasak A. Korneičiuko, NVLRL puikiai ruošiami žaidėjai mūsų šalies rinktinėms.
 
„Jeigu mes kalbėsime apie jaunių ir jaunimo Lietuvos rinktines, tai beveik visi žaidėjai rungtyniavo šioje lygoje. Tie, kurie šiuo metu atstovauja užsienio klubams, irgi ledo ritulį pradėjo žaisti NVLRL pirmenybėse. Nacionalinėje rinktinėje jau taip pat yra nemažai ledo ritulininkų iš NVLRL ir jų skaičius kasmet auga“, - kalbėjo NVLRL direktorius. 
 
Šiemet, kaip ir praėjusiame sezone, vėl matysime Rokiškio komandą. Rokiškėnai, turintys gilias ledo ritulio tradicijas, po pertraukos pernai sugrįžo į NVLRL. Į šią komandą, kaip ir praėjusiame sezone, įsijungs keli panevėžiečiai, kurie dar neturi tiek vaikų, kad galėtų sukomplektuoti atskirą komandą. Namų rungtynes Rokiškio komanda žais Panevėžio ledo arenoje. 

Komentuoti

To_Tėvas, 2019-10-02 11:23:37
tai mes ir mokam už viską ir dabar, bet kalba ne apie tai. Trenerių lygio, treniruočių salių, ledo arenų tėvai nepastatys. Ir važiuoti mes niekur nenorim, nes čia mūsų namai. Norim kad čia lygis kiltų.
Tevas, 2019-10-02 10:29:16
Vis skaitau kaip cia trvai viska islaiko, kokie jus vargsai. Uzsienyje iki u13,u14 tevai ne tik viska islaiko, bet TEVAI yra ir treneriai ir komandu vadovai, ir paciuzu galandytojai ir visa kita. Klubas tik duoda ledo laika ir siek tiek prisideda prie kelioniu islaidu jei daugiau nei 100 km i varzybu vieta. Jei maziau - tevai patys veza vaikus, autobusais ir net lektuvais. Cia Lietuvoj labai geras vaiku lygis, puiki lyga. Padarius select komanda tikrai nebutu geda. Jums nera ko skustis, vaiksciokit i treniruotes, jei reikia, dirbkit papildomai su vaiku. Bet nesuprantu kam pilti purva ant Lygu, kurios sudaro galimybes jusu vaikams pasirodyti ir izengti i sporto rinka. Jei jums zemas lygis, vezkit vaikus i Kanada, Suomija, bet ten su raudonais kilimais niekas nelaukia, ten kainuos viskas 10 kartu brangiau. Sekmes NVLRL!
Sirgalius, 2019-10-02 10:06:28
Taip mūsų sportas važiuoja žemyn, ir čia daugiausia kaltas valdžiažmogių požiūris į sporą, ypač vaikų. Kai nuvažiuoji į Latviją puikiai pamatai kaip turi būti remiamas vaikų sportas. Sporto bazės kiekvienam miestelyje net mažuose. Treneriai mokantys treniruoti vaikus ir gaunantys už tai normalų atlyginimą. Vien tėvų pinigais ir entuziazmu toli nenueisime.
Gintarui, 2019-10-02 09:49:25
Gintarai, esminis pasikeitimas - mes perejome nuo U10, U12, U14 ir U 17, prie U11, U13, U15 ir U18. Man tikrai labai idomu - kodel. Ten U14 ir U17 ar U15 ir U18 is pricipo esmes nekeicia, bet nesuprantu kodel isnaikino U10. Is viso - manau, kad sveika, kad butu atsiradusios U9, U10, U11 ir U12 grupes, nes tame amziuje vaiku jau tikrai nemazai. Ir neleisti vaikui losti per dvi amziaus grupes - tai yra, vaikas galetu atstovauti tik viena komanda. O Tu parasei ir taip kas viskas aisku.
Ui, 2019-10-01 16:17:15
Uz ačiū čia nieks nedirba. Atlyginimas uz varžybų grafiku sudaryma 700 eur atskaičius mokesčiu
to nu ka, 2019-10-01 16:12:30
Tik nepradek tos pačios dainelės. visi tave jau čia žino kaip nuluptą. Parašyk tam pačiam Zubrui savo pavardę ir prisek CV, gal pakeisi Korneičiuką, kuris jau n-metu dirba iš idėjos. Tai pat reikėtų plačiau pasidomėti kaip kaimyninėse šalyse ir net toj pačioj Kanadoj visas vaikų ledo ritulys laikosi ant tėvų pinigų. Nori, kad vaikas kažką pasiektų - investuok. Tiek kiek skiria valdžia niekada neužteks. Čia ne prioritetinis sportas, ypač Lietuvoj. Gal pas Batia, už sienos ir viskas apmokama, bet tai tik išimtis. Apie lygį. Ar krepšinis, ar futbolas, ar ledo ritulys, visur tas pats Lietuvoje. Krentam. Kol nepasikeis valstybinis požiūris į sportą ar fizkultūrą, neateis supratimas, kad sveikas žmogus valstybei kainuoja pigiau, tol busim giliai šiknoj. Ir jokios federacijos ar ledo ritulio labui dirbančių žmonių kaitaliojimas čia nepadės.
Nu ka, 2019-10-01 15:26:14
Kas čia apsirūkes priraše tokių nesamonių. Graudu net skaityti. Apie kokį lygį šnekam . Jei ne rusai ir baltarusai nebūtų jaunimo lygos. Žaidejus rinktinems ruošia tik tevu pinigai ir užsienio klubai. Visas hockis baigiasi LT 15 metų.Nerašykit nesąmoniu ir neklaidinkit žmonių. O Koreinčiuikui jau turėtų baigtis vadovo kadencija. Kas finansuoja ta sporta t.y. tevai puikisi žino situacija. Zubrau, pasidomek pagaliau kas čia vyksta. O čia nieko nevyksta
., 2019-10-01 15:18:34
Rasom, lyg nesuprantam, kad kiek viena zinia turi but pateikiama teigiamai. Butu smagiau kad visa straipsni parasytu vien negatyviom emocijom? Kaip tada komentuotumet? Butumet patenkinti? :D
kosmosas, 2019-10-01 13:44:18
Ka cia rasinejate nesamones.Koks ledo ritulio lygis kyla,jis tik krenta ir sparciai krenta zemyn.Jauniu tik 4 komandos ir tai tik rusu deka.Vyru vos 4 komandos.Tegu atsibunda Korenciukai ir nerasineja nesamoniu.Ledo ritulys laikosi tik deka tevu ir vaiku,kurie myli si sporta
xe, 2019-10-01 13:00:05
ar cia man vienam atrodo kad NVLRL kokius 3m stovi vietoi? Kaliningradecei jau nuo u-13 zais cia nenori(per zemas ligis) , jauniu grupei kaip buvo 4 k taip ir liko jei auginom zaidejus tai kur jie visi dingsta po u-13? o apie ta kad jau pora metu uz leda ir tt moka tik tevai jau visi zino...Lyga turi remejus palaikima is valstibes bet viskas dingsta..
Bravo, 2019-10-01 12:35:02
Smagu, kad NVLRL ilgalaikis projektas. Čia užauga rinktinių žaidėjai. Lygos vadovai dirba puikiai, tikėkimės, kad ateityje viskas irgi vyks sklandžiai.
BABA-JAGA, 2019-10-01 12:15:58
Šaunuoliai bus vaikų bus ir ledo ritulys Lietuvoje, lenkiu galvą prieš trenerius ir Andreju už jų sudėtingą ir pasiaukojanti darbą.Pagarbiai B.J