Titulinis » Naujienos » Artimiausiose varžybose „Kaunas Hockey“ versis be taikliausio snaiperio

Artimiausiose varžybose „Kaunas Hockey“ versis be taikliausio snaiperio

2017-12-06
"Kaunas hockey" informacija
 Paskutinį šių metų mėnesį „Kaunas Hockey“ ekipai teko netikėtas išbandymas. Per nesėkmingai kauniečiams susiklosčiusias Lietuvos ledo ritulio čempionato rungtynes prieš „Hockey Punks“ komandos narys Ilja Lašin patyrė kairės rankos piršto traumą, dėl kurios negalės rungtyniauti bent iki kitų metų.
 
„Traumą gavau po susidūrimo prie borto – tiesą sakant, nesupratau, ar į pirštą pataikė priešininko lazda, ar pats atsitrenkiau į bortą“, – situaciją komentavo taikliausias „Kaunas Hockey“ snaiperis, pagal įvarčių skaičių (11) čempionato lentelėje besidalinantis 1-2 vietas.
 
Pats Kauno komandos legionierius traumos nesureikšmina ir tikisi netrukus grįžti ant ledo: „Komandoje atmosfera gera, visi sunkiai dirba ir siekia pergalių, tad tikiu, kad ir be manęs vyrai susitvarkys“.
 
Artimiausia proga perduoti I.Lašinui pozityvių linkėjimų ir naujienų – gruodžio 6 d. Kauno ledo arenoje „Kaunas Hockey“ pasitiks Rokiškio atstovus. Kovos pradžia – 20 valandą. 

Komentuoti

Padrezas, 2017-12-06 14:34:51
Stiprinasi sparčiai i ”Železna volka” Krumkačius ateina o Kaunas gali pasirinkti iš farmo Bizonu sportiniku ten ju yra kokiu nori ir greitu ir lietu ir stambiu ir kudu su stipriais riešais ir padreziniais ščelčiokais su minkštais nabrosais i galva.
., 2017-12-06 11:01:14
Kaunui reiketu rimtai pagalvoti apie pastiprinima. Visi klubai stiprinasi... ir labai labai sparciai. Panku ir Gelezinio vilko komandos sioje srityje dirba puikiai.
Svedai-Cekai, 2017-12-06 10:59:33
nu joooooo byra snaiperiai, Rybakovas, Lasinas, nekas, nekas, dabar geras sansas kitiems zaidejams aplenkti siuos lyderius. Bei geresnes galimybes kitoms komandoms sukovoti pries Kauna ir Punks ekipas