Titulinis » Naujienos » Aštuntą pergalę NHL pirmenybių reguliariajame sezone D.Zubraus klubas iškovojo Vašingtone (VIDEO)

2014-11-15
BNS informacija
Aštuntą pergalę septynioliktose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo bei į devintąją vietą šešiolikos komandų Rytų konferencijoje pakilo Dainiaus Zubraus atstovaujamas Naujojo Džersio "Devils" (18 tšk.) klubas.

Penktadienį svečiuose 18,5 tūkst. žiūrovų akivaizdoje "Devils" ledo ritulininkai 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) privertė pasiduoti devintą nesėkmę per 16 mačų patyrusią bei dešimtojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančią Vašingtono "Capitals" (17 taškų) komandą.

Per nepilnas 16 žaidimo minučių (15:49) 36-erių metų lietuvis kartą netaikliai smūgiavo į arenos šeimininkų vartus, blokavo 2 varžovų metimus ir pirmajame kėlinyje (16:33) gavo dvi baudos minutes.

Pergalingu įvarčiu - septintuoju šiame sezone - prie antrosios iš eilės svečių pergalės prisidėjo Mike'as Cammalleris (49:38).

"Devils" vartininkas Corey'is Schneideris atrėmė visus 30 varžovų metimų bei pirmą kartą šiame sezone į savuosius vartus nepraleido nė vieno įvarčio.

"Capitals" vartininko Bradeno Holtby'io sąskaitoje - 27 atremti metimai iš 28.