Titulinis » Naujienos » Atkakli kova baigėsi „Geležinio Vilko U80“ pergale prieš „Feniksą“

Atkakli kova baigėsi „Geležinio Vilko U80“ pergale prieš „Feniksą“

2017-01-15
Sausio 13 d. vakarą ant ledo lazdas surėmė dvi jaunos LRML komandos. „Fenikso“ ambicijas nusiskinti pirmosios pergalės laurus nugalėjo „Geležinio Vilko U80“ komandinis žaidimas. Pastarieji „Feniksą“ nugalėjo rezultatu 1:3 (1:2, 0:0, 0:1).

Nuožmi kova prasidėjo nuo pat rungtynių pradžios. Pirmieji iniciatyvą parodė „Fenikso“ ledo ritulininkai. 7-ąją minutę po Aleksejaus Nepogodino perdavimo įvartį pelnė Vytis Rožukas (1:0). Netrukus, pasinaudojęs savo komandos žaidėjų aikštėje kiekybine persvara, „Geležinio Vilko U80“ žaidėjas Pavelas Dviliovas rezultatą išlygino (1:1). Baigiantis kėliniui Pavelas Dviliovas, gauvęs ritulį iš Tito Kazlauskio, vėl taikliai smūgiavo į „Fenikso“ vartus ir išvedė savo komandą į priekį (1:2).

Antrojo kėlinio metu įtampa augo. Nors „Feniksas“ nuo varžovų puolimų gynėsi sėkmingiau, tačiau „Fenikso“ puolėjai taip pat nesugebėjo rezultatyviai užbaigti atakų.

Rungtynių baigtis nebuvo aiški ir visą trečiąjį kėlinį. Abi komandos nepasinaudojo oponentų klaidomis ir net žaidžiant daugumoje įvarčių nepelnė. 59-ąją minutę „Feniksas“ savo vartininką Justiną Lukšį pakeitė šeštuoju aikštės žaidėju ir šturmavo varžovus. Tačiau jiems nepavyko apeiti „Geležinio Vilko U80“ gynybos barjero. Tą vakarą nesulaikomas Pavelas Dvilionas išsviedė ritulį iš savo aikštės pusės link priešininkų vartų. Ritulys lėtai ir užtikrintai pasiekė tuščius „Fenikso“ vartus (1:3).

„Geležinio Vilko U80“ komandoje pasižymėjo Pavelas Dviliovas (3 įvarčiai), Marius Bankauskas, Titas Kazlauskis (1 perdavimas).

„Fenikso“ gretose geriausi buvo: Vytis Rožukas (1 įvartis), Aleksejus Nepogodinas (1 perdavimas).