Titulinis » naujienos » Atkaklią „Geležinio Vilko U80“ ir „Lokių“ kovą laimėjo „Lokiai“

Atkaklią „Geležinio Vilko U80“ ir „Lokių“ kovą laimėjo „Lokiai“

2017-11-18
Panašu, kad šį LRML čempionato sezoną Vilniaus „Lokiai“ turi rimtų siekių ir savo nusiteikimą pademonstravo lapkričio 15-osios dienos rungtynėse prieš „Geležinį Vilką U80“. Ledą su šypsena paliko „Lokiai“ – jie turnyrinėje lentelėje pakilo per dvi pozicijas. Tuo tarpu „Geležinis Vilkas U80“ patyrė trečią pralaimėjimą iš eilės, nors pergalę varžovams atidavė tik po ilgos baudinių serijos. Rungtynės baigėsi rezultatu 4:5 (2:3, 0:0, 2:1, 0:1).

Pirmasis „Geležinio Vilko U80“ įvartis pelnytas jau pirmosios atakos metu: 12-ąją rungtynių sekundę, po Pijaus Bernatavičiaus perdavimo, į „Lokių“ vartus taikliai smūgiavo Pavelas Dviliovas (1:0). Atsakomąjį įvartį „Lokiai“ pelnė 7-ąją minutę. Jo autorius – Edgaras Jašinas (1:1). Pavelo Dviliovo ir Pijaus Bernatavičiaus tandemas nenurimo ir ta pačia schema įvartį pakartojo (2:1). Baigiantis kėliniui „Geležiniam Vilkui U80“ koją pakišo klaidos. Abu kartus daugumoje sužaidę „Lokiai“ pelnė įvarčius: 17-ąją minutę išlyginamąjį įvartį įmušė Edgaras Jašinas (2:2), o 19-ąją minutę Gintaro Kim-Taisan taiklus metimas išvedė „Lokius“ į priekį (2:3).

Antrasis kėlinys taip pat buvo nervingas. Abi komandos aršiai kovojo dėl ritulio, tačiau ne vienai iš jų užbaigti atakų įvarčiais nepavyko.

Trečiojo kėlinio pradžioje, nekantraudami atsiplėšti nuo varžovų, „Lokiai“ suklydo, o „Geležinio Vilko U80“ žaidėjai pasinaudojo proga ir rezultatą vėl išlygino: 43-iąją minutę individualų įvartį pelnė Olegas Lazutkinas (3:3). Šio žaidėjo „Lokiams“ nepavyko sustabdyti ir 48-ąją minutę – po tikslaus metimo jis išvedė „Geležinį Vilką U80“ į priekį (4:3), tačiau po dešimties minučių „Lokiai“ panaikino šį minimalų pranašumą: paskutinį tikslų rungtynių metimą atliko Darekas Budranovas (4:4).

Per teisėjų paskirtą baudinių seriją „Lokiai“ pergalę išplėšė septintuoju bandymu. „Geležinio Vilko U80“ vartininkas neatrėmė Sergejaus Rybakovo smūgio (4:5).

Prie „Lokių“ pergalės daugiausia prisidėjo Edgaras Jašinas (2 įvarčiai, 1 perdavimas), Sergejus Rybakovas (1 įvartis, 1 perdavimas), Gintaras Kim-Taisan, Darekas Budranovas (1 įvartis), Elanas Vasiliauskas, Eduardas Guižauskas (1 perdavimas).

„Geležinio Vilko U80“ komandoje pasižymėjo Pavelas Dviliovas, Olegas Lazutkinas (2 įvarčiai), Pijus Bernatavičius (2 perdavimai), Arūnas Grinius (1 perdavimas).