Titulinis » Naujienos » Atkakliame Vilniaus derbyje pranašesni buvo „Geležinio Vilko“ ledo ritulininkai

Atkakliame Vilniaus derbyje pranašesni buvo „Geležinio Vilko“ ledo ritulininkai

2018-09-21
Pirmajame šio sezono Vilniaus derbyje netrūko intrigos - iki pat mačo pabaigos vyravo atkakli kova, o savo sezoną pergalingai atidarė „Geležinio Vilko“ ledo ritulininkai.

Penktadienio rungtynėse persvarą turinti komanda keitėsi tris kartus, o tiek pat kartų rezultatas buvo lyginamas, tačiau galiausiai „vilkai“ 5:3 nugalėjo „Hockey Punks“ komandą bei įsirašė pirmąją pergalę 2018-2019 metų sezone.

Pirmajame kėlinyje „Geležinio Vilko“ įvarčių sąskaitą atidarė Edvinas Boroška (10:39, rez. perd. Dominykas Bisturys, Deividas Četvertakas), o po 20 žaidimo minučių tai buvo vienintelis mačo įvartis. Situacija pasikeitė antrojo kėlinio metu – Laisvydas Rimkus (26:15, rez. perd. Artūras Švedavičius, Edgaras Rybakovas) ir E. Rybakovas (29:49, rez. perd. Šarūnas Kuliešius, A. Švedavičius) įvarčiais persvėrė rezultatą „Hockey Punks“ naudai.

Nors artėjant antrajam kėliniui prie pabaigos „Geležiniui vilkui“  dar buvo pavykę išlyginti rezultatą po Dmitrijaus Rabčuko (34:47, rez. perd. Arnas Misiukas) tikslaus smūgio, vos po 25 sekundžių persvarą savo ekipai sugrąžino „Hockey Punks“ naujokas Laisvydas Kudrevičius (35:12).

Lemiamame mačo trečdalyje situacija dar kartą pasikeitė, kai per dviejų minučių atkarpą šeimininkai dviem įvarčiais persvėrė rezultatą savo naudai. Antrą kartą mače pasižymėjo D. Rabčukas (43:25, rez. perd. A. Misiukas), o ketvirtą komandos įvartį pelnė D. Bisturys (44:52, rez. perd. Dangyras Rimkus, E. Boroška).

Per likusį mačo laiką „Hockey Punks“ rinkosi baudos minutes, o išlyginti mačo rezultato jiems taip ir nepavyko net ir susitikimo pabaigoje vartininką keičiant aikštės žaidėju: „Geležinio Vilko“ žaidėjas D. Četvertakas tuo pasinaudojo pasiųsdamas ritulį į tuščius vartus (59:54, rez. perd. E. Boroška, D. Bisturys) bei padėjo paskutinį tašką šeimininkų pergalei 5:3.

„Geležinio Vilko“ vartus šiame mače sėkmingai gynė 15-metis Kazimieras Jukna, kuris atrėmė 32 iš 35 varžovų metimų. Tuo tarpu pralaimėtojų gretose Simas Baltrūnas atlaikė 29 iš 33 metimų į jo vartus.

Antrą kartą šiame sezone „Geležinio Vilko“ ir „Hockey Punks“ klubai santykius aiškinsis rugsėjo 27 dieną 20:15 val., o iki tol Lietuvos pirmenybėse bus sužaistos dar vienerios rungtynės Kaune: rugsėjo 25 dieną 20:00 val. „Kaunas Hockey“ namuose priims pirmajame ture juos įveikusią „Energiją“.