Titulinis » Naujienos » Atkakliose pasaulio čempionato Vilniuje rungtynėse - puiki Lietuvos rinktinės pergalė!

2014-04-23
 Daugiau nei šešių tūkstančių žiūrovų palaikoma Lietuvos ledo ritulio rinktinė pasaulio ledo ritulio čempionato I diviziono B grupės turnyre po labai atkaklios kovos 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) nugalėjo Didžiąją Britaniją ir iškovojo antrąją pergalę per trejas rungtynes.

Puikiai rungtynes pradėję lietuviai jau po 4 sužaistų minučių išsiveržė į priekį. Po Dainiaus Zubraus perdavimu tiksliai smūgiavo pirmą savo įvartį čempionate pelnęs Arnoldas Bosas (1:0). Vėliau lietuviai turėjo keletą puikių progų padidinti persvarą, tačiau žaisdami daugumoje neišnaudojo proų ir ilsėtis išėjo rezultatui esant 1:0.

Antrasis kėlinys prasidėjo aktyviu britų puolimu. Nepraėjus nei 5 antrojo kėlinio minutėms rezultatą išlygino Robertas Dowdas (1:1). Vėliau Didžiosios Britanijos ledo ritulininkai neišvengė baudos minučių, o daugumoje technišku smūgiu varžovų vartininką nuginklavo Dainius Zubrus (2:1), pelnęs antrąjį įvartį čempionate.

Trečiame kėlinyje virė arši kova. Abi komandos neišvengė baudos minučių, tačiau nei vienai rinktinei nepavyko pasižymėti. Kėlinio pabaigoje britai surengė tikrą šeimininkų šturmą. Vartininką pakeitę šeštuoju žaidėju britai atliko ne vieną smūgį, tačiau patikimai žaidęs Mantas Armalis atlaikė visus varžovų smūgius. Atsilaikę lietuviai turėjo progą įmušti įvartį į tuščius vartus, tačiau D.Kumeliausko smūgiuotas ritulys atsitrenkė į virpstą, vis dėl to lietuviai šventė antrąją pergalę ir įsitvirtino trečioje turnyrinės lentelės vietoje.