Titulinis » Naujienos » Atkakliose rungtynėse „Orakulas” minimaliu skirtumu palaužė „Bizonus“

Atkakliose rungtynėse „Orakulas” minimaliu skirtumu palaužė „Bizonus“

2016-10-11
 Ledo ritulio mėgėjų lygos čempionatas įgauna pagreitį. Spalio 10 d. Kauno „Akropolyje“ į dvikovą stojo gerai vienas kitą pažįstantys varžovai - Kauno „Bizonai“ prieš Vilniaus „Orakulą". Po atkaklios ir dramatiškos kovos minimaliu rezultatu 2:3 (1:0, 1:2, 0:1) ledo šeimininkai „Bizonai“ nusileido „Orakulo“ komandai.

Nuo pat pirmų rungtynių minučių buvo aišku, jog kova bus įtempta. Pirmąjį rungtynių įvartį pelnė „Bizonų“ gynėjas Darius Kotvickis #2 (08:42, Sergejus Kiršys #30, Michailas Starkovas #13). Likusį kėlinio laiką nei vienai komandai pasižymėti nepavyko. Pirmasis kėlinys baigėsi minimalia „Bizonų“ persvara.

„Orakulo“ ledo ritulininkai antrąjį kėlinį pradėjo aktyviau - siųsdami savo priešininkus ant baudų suolelio. Kėliniui įpusėjus „Orakulo“ gynėjas Kazimieras Vasilevskis #2 (30:06, Jurij Goriančikov #55) pelnė pirmąjį įvartį savo komandai šiose rungtynėse. „Orakulo“ žaidėjai padidino apsukas ir net nepraėjus minutei po įmušto įvarčio, puolėjas Aleksandras Gordinas #85 (30:21) įmušė antrąjį įvartį į priešininkų vartus. Tačiau „Bizonai“ pasiduoti neketino ir besibaigiant antrajam kėliniui komandos puolėjas Linas Paražinskas #16 (36:29) individualiu prasiveržimu išlygino rezultatą. Abi komandos baigė antrąjį kėlinį turėdamos po 2 įvarčius, taip palikdamos intrigą iki pat rungtynių pabaigos.

Trečiajame kėlinyje tarp komandų vyko arši kova ir nei viena komanda nelėtino tempo. Pirmoje trečio kėlinio pusėje „Orakulo“ puolėjas Jurijus Goriančikovas #55 (46:03, Artūras Adomavičius #88) įmušė įvartį į priešininkų vartus, kuris vėliau paaiškėjus tapo pergalingu. Po šio įvarčio „Bizonai” dar surengė ne vieną pavojingą ataką, bet sportinė laimė šį kartą buvo ne jų pusėje. 57 –ąją rungtynių minutę „Bizonams“ koją pakišo pražanga, dėl kurios prieš varžovus teko žaisti mažesne sudėtimi. Vietoj to, kad rengtų ataką, „Bizonai“ paskutinėmis rungtynių minutėmis turėjo gintis. „Bizonų” komandai pritrūko laiko surengti šturmą ir rezultatu 2:3 permainingose ir atkakliose rungtynėse pergalę šventė „Orakulo“ komanda.

Geriausi žaidėjai šiose rungtynėse buvo pripažinti Darius Kotvickis #2 („Bizonai“) ir Jurijus Goriančikovas #55 („Orakulas“).