Titulinis » Naujienos » Atkrintamųjų varžybų kova tarp „Lokių“ ir „Fenikso“ baigėsi lygiosiomis

Atkrintamųjų varžybų kova tarp „Lokių“ ir „Fenikso“ baigėsi lygiosiomis

2017-04-11
 Balandžio 10-osios vakarą ant ledo susitiko dar dvi LRML čempionato komandos iš Vilniaus – „Lokiai“ ir „Feniksas“. Per permainingų rungtynių pagrindinį laiką nė vienai komandai nepavyko įrodyti savo pranašumo – rungtynės baigėsi rezultatu 5:5 (2:2, 0:3, 3:0).

Pirmąjį rungtynių įvartį įmušė „Lokių“ žaidėjas Olegas Tarasovas (1:0). Netrukus „Lokiai“ skirtumą padvigubino: taiklų metimą į „Fenikso“ vartus atliko Darius Budranovas (2:0). 15-ąją minutę „Lokių“ vartininkas neatrėmė Pauliaus Čegio smūgio (2:1), o po poros minučių ritulį į priešininkų vartus pasiuntė ir rezultatą išlygino „Fenikso“ žaidėjas Vytis Rožukas (2:2). Perdavimą atliko Ignotas Poderis.

Antrojo kėlinio metu, išnaudoję kiekybinę žaidėjų aikštėje persvarą, „Fenikso“ ledo ritulininkai surezgė dar vieną rezultatyvią ataką ir persvėrė rezultatą: savarankiškai įvartį pelnė Justinas Račka (2:3). 33-iąją minutę skylėta „Lokių“ gynyba pasinaudojo Vytis Rožukas (2:4). Baigiantis kėliniui dar viena „Fenikso“ ataka baigėsi įvarčiu: po Gintaro Pribušausko perdavimo ritulį į vartus pasiuntė Ignotas Poderis (2:5).

Paskutinėje rungtynių dalyje situacija pasikeitė iš esmės. Ant ledo sugrįžę „Lokiai“ ėmė intensyviai smūgiuoti į „Fenikso“ vartus. Toks spaudimas pasiteisino: 8-ąją kėlinio sekundę savo antrąjį įvartį pelnė Olegas Tarasovas (3:5), o po keletos minučių sekė ir Juzefo Kurcevičiaus įvartis (4:5). Pozicijas „Lokiai“ susigrąžino iki rungtynių pabaigos likus 47 sekundėms: išlyginamąjį įvartį pelnė Sergejus Rybakovas (5:5). Likusio laiko nė vienos komandos įvarčiui neužteko. Kuri komanda pajėgesnė paaiškės antrosiose šių varžovų rungtynėse.

„Lokių“ komandoje pasižymėjo Olegas Tarasovas (2 įvarčiai), Darius Budranovas (1 įvartis, 2 perdavimai), Juzefas Kurcevičius, Sergejus Rybakovas (1 įvartis).

„Fenikso“ gretose sužibėjo Vytis Rožukas (2 įvarčiai), Ignotas Poderis (1 įvartis, 1 perdavimas), Paulius Čegis, Justinas Račka (1 įvartis), Gintaras Pribušauskas, Martynas Slapšys (1 perdavimas).