Titulinis » naujienos » Atkrintamųjų varžybų kova tarp „Lokių“ ir „Fenikso“ baigėsi lygiosiomis

Atkrintamųjų varžybų kova tarp „Lokių“ ir „Fenikso“ baigėsi lygiosiomis

2017-04-11
 Balandžio 10-osios vakarą ant ledo susitiko dar dvi LRML čempionato komandos iš Vilniaus – „Lokiai“ ir „Feniksas“. Per permainingų rungtynių pagrindinį laiką nė vienai komandai nepavyko įrodyti savo pranašumo – rungtynės baigėsi rezultatu 5:5 (2:2, 0:3, 3:0).

Pirmąjį rungtynių įvartį įmušė „Lokių“ žaidėjas Olegas Tarasovas (1:0). Netrukus „Lokiai“ skirtumą padvigubino: taiklų metimą į „Fenikso“ vartus atliko Darius Budranovas (2:0). 15-ąją minutę „Lokių“ vartininkas neatrėmė Pauliaus Čegio smūgio (2:1), o po poros minučių ritulį į priešininkų vartus pasiuntė ir rezultatą išlygino „Fenikso“ žaidėjas Vytis Rožukas (2:2). Perdavimą atliko Ignotas Poderis.

Antrojo kėlinio metu, išnaudoję kiekybinę žaidėjų aikštėje persvarą, „Fenikso“ ledo ritulininkai surezgė dar vieną rezultatyvią ataką ir persvėrė rezultatą: savarankiškai įvartį pelnė Justinas Račka (2:3). 33-iąją minutę skylėta „Lokių“ gynyba pasinaudojo Vytis Rožukas (2:4). Baigiantis kėliniui dar viena „Fenikso“ ataka baigėsi įvarčiu: po Gintaro Pribušausko perdavimo ritulį į vartus pasiuntė Ignotas Poderis (2:5).

Paskutinėje rungtynių dalyje situacija pasikeitė iš esmės. Ant ledo sugrįžę „Lokiai“ ėmė intensyviai smūgiuoti į „Fenikso“ vartus. Toks spaudimas pasiteisino: 8-ąją kėlinio sekundę savo antrąjį įvartį pelnė Olegas Tarasovas (3:5), o po keletos minučių sekė ir Juzefo Kurcevičiaus įvartis (4:5). Pozicijas „Lokiai“ susigrąžino iki rungtynių pabaigos likus 47 sekundėms: išlyginamąjį įvartį pelnė Sergejus Rybakovas (5:5). Likusio laiko nė vienos komandos įvarčiui neužteko. Kuri komanda pajėgesnė paaiškės antrosiose šių varžovų rungtynėse.

„Lokių“ komandoje pasižymėjo Olegas Tarasovas (2 įvarčiai), Darius Budranovas (1 įvartis, 2 perdavimai), Juzefas Kurcevičius, Sergejus Rybakovas (1 įvartis).

„Fenikso“ gretose sužibėjo Vytis Rožukas (2 įvarčiai), Ignotas Poderis (1 įvartis, 1 perdavimas), Paulius Čegis, Justinas Račka (1 įvartis), Gintaras Pribušauskas, Martynas Slapšys (1 perdavimas).

Komentuoti

Pipkinas Pitkinui, 2017-04-12 00:26:03
Bus viskas ohuitelno nepergevenk.
Pitkino kaimynas, 2017-04-11 20:55:21
O kas zaide namie, kas sveciuose? Nes jei bus 0:0 kitose, tai kazkas laimes del 5 ivarciu sveciuose :))
Misteris Pitkin, 2017-04-11 20:51:41
Nesupratau šitu rungtiniu baigiamojo rezultato.iš esmes kaip gali buti ligiosios ledo rytuli?nei vienoj pasaulio net pačioj silpniausioj lygoi ir bet kokiam formate nebuna ligiuju.manau turetu žaisti pratesima ir bulitaai.taigi čia nefutbolas jofana.tai dabar sužaisit 4:4 ka darisit?skaičiosit imuštus ivarčius?absurdas.o kas nuostatose parašyta?