Titulinis » Naujienos » Atviros ledo ritulio dienos vaikams ir merginoms (Vilniuje ir Kaune)

Atviros ledo ritulio dienos vaikams ir merginoms (Vilniuje ir Kaune)

2018-05-21
Ledo ritulio sezono pabaigą šią savaitę vainikuos net trys nemokamos ledo ritulio treniruotės vaikams ir merginoms.
 
Gegužės 23 dieną (trečiadienį) nuo 19:20 val merginų ledo ritulio komanda „Hockey Stars“ kviečia į nemokamą atvirą ledo ritulio treniruotę, kurios metu visos norinčios galės išbandyti jėgas ant ledo. Treniruotė vyks Vilniaus Pramogų arenoje (Ąžuolyno g. 9). Prašome atvykti 30 minučių anksčiau, kad spėtumėte apsirengti. Pačiūžas ir reikiamas apsaugas duosime.
 
Registracija į merginų treniruotę Vilniuje: https://goo.gl/YSXrYf
 
Gegužės 26 dieną (šeštadienį) Kauno ledo arenoje (Aušros g. 42C) organizuojamos net dvi atviros ledo ritulio treniruotės vaikams ir merginoms.
 
Kauno žiemos sporto mokykla „Baltų ainiai“ šeštadienį nuo 15:30 val į Kauno ledo areną kviečia vaikus nuo 3 iki 12 metų, kurie nemokamai galės išbandyti ledo ritulį. Prašome atvykti 30 minučių anksčiau, kad spėtume apsirengti. Visas reikiamas apsaugas, pačiūžas ir ekipiruotę duosime.
 
Tą patį šeštadienį nuo 17:00 val Kauno ledo arenoje rinksis ir merginų komanda „Hockey Girls“, kuri kviečia visas norinčias moteris ir merginas išbandyti ledo ritulį. Merginos taip pat kviečiamos atvykti anksčiau, joms bus duota visa reikiama ekipiruotė.
 
Registracija į nemokamas treniruotes Kaune:  https://goo.gl/SUCv8N arba el. paštu: ramuner83@gmail.com
 
 
 
 

Komentuoti

kaunas, 2018-05-23 10:34:15
reikia tiketis, kad kaunas hockey isuks vaiku projekta. sekmes
haake, 2018-05-21 21:55:57
puikus sportas:) tik su treneriais problem!!! ir Haake didziausia problema:(((
wow, 2018-05-21 21:49:51
Na, isties, neduok die' ismoks koki keismazodi viena kita..Ziauru...O siaip tai vardus tu keikunu treneriu reiketu pamineti. Kiek teko susidurti tai isties nemazai geru treneriu LT. Pavyzdziui katulio vadovaujama LSRA - profesionalus klubas i kuri as tikrai leisciau savo vaikus. Ledo ritulys yra puikus sportas visai seimai! Tikrai vrta, net jei ir iranga kosmosa kainuoja ir vaikas ismoks rusiska keiksma viena kita :)
Neveskit tu vaiku, 2018-05-21 18:56:47
neleiskite žaloti vaikų, neveskite į ledo ritulio treniruotes jų, o mergaičių ypatingai, nebent norite, kad vaikas išmoktų keiktis.Lankė vaikas, metė dėl trenerių kaltės. Kai predėjome dalyvauti varžybose tai ir atsivėrė treneriai visomis "grožybėmis". Turim ir filmuotos medžiagos .Sudėliosiu kada nors neblogą filmuką. O jei labai patinka ledo ritulys, tai gerai išstudijuokite "trenerių" kompetenciją ir psichiką nes Lietuvoje nėra daug trenerių galinčių treniruoti vaikus. Neturi išsilavinimo ir žinių. Yra Vilniuje vienaj kitas. Visur kitur tik žaloja vaikus.yra tėvų kuriems patinka tokios "vyriškumo" mokyklos.Man nepatiko. Kada į tai pagaliau atkreips dėmesi hockey vadovai, vaikų lygos vadovai. Lyg visi kalba kad taip neturėtų būti, bet nieko nedaro. Tai gerai pagalvokit ar verta.Sportas brangus, įranga brangi o treniruoja megėjai.
laukiam, 2018-05-21 17:59:40
Ramune laukiam moteru rinktines pasirodymo