Titulinis » Naujienos » Baigėsi antroji pasaulio jaunių čempionato diena (VIDEO)

Baigėsi antroji pasaulio jaunių čempionato diena (VIDEO)

2019-04-09
hockey.lt
 Po pirmosios pasaulio jaunių ledo ritulio čempionato pertraukos tęsiasi kovos dėl Elektrėnuose vykstančio čempionato apdovanojimų.

Pirmoje dienos akistatoje susikovė pirmąją turnyro dieną nesėkmę patyrusi Rumunija ir pergalę didžiausiu skirtumu (10:0) prieš Ispaniją pasiekusi Korėjos nacionalinė rinktinė. Pratęsti pergalių serijos Azijos atstovams nepavyko - rungtynėse 6:4 triumfavo rumunai.

Kiek vėliau įvyko akistata tarp dviejų pirmąjį turą nesėkmingai pradėjusių rinktinių. Estai sugebėjo iškovoti pirmąją pergalę 5:1 nugalėdami antrą nesėkmę iš eilės patyrusius ispanus.

Paskutinėje turo akistatoje į kovą stojo dvi pirmajame ture laimėjusios ir minčių pakovoti dėl aukso tikrai neatsisakiusios rinktinės. Rungtynėse tarp Lietuvos ir Lenkijos sėkmingiau mačą užbaigę lenkai iškovojo įtikinamą pergalę 7:1.

Pasaulio jaunių ledo ritulio čempionato IIA diviziono lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Lenkija           2    2    0    0    0   10:2   6
2. Korėja            2    1    0    0    1   14:6   3
3. Estija              2    1    0    0    1   8:7     3
4. Rumunija        2    1   0    0    1   7:7     3
5. Lietuva            2    1    0    0    1   7:10   3
6. Ispanija           2    0    0    0    2   1:15   0