Titulinis » Naujienos » Baigėsi dvylikamečių čempionatas - triumfavo „Geležinio vilko“ ledo ritulininkai

2015-03-21
Daugiau nei šešis mėnesius trukusios Nacionalinės vaikų ledo ritulio lygos (NVLRL) dvylikamečių diviziono kovos baigėsi.

Šeštadienį paskutinėse čempionato rungtynėse Vilniaus „Geležinio vilko“ ledo ritulininkai 9:7 (3:1, 3:3, 3:3) nugalėjo Klaipėdos „Skato“ komandą ir triumfavo čempionate.

Vilniečiai jau anksčiau buvo užsitikrinę čempionų titulą, nes antroje vietoje likusius SKT ledo ritulininkus lenkė net 13 taškų.

Paskutinėse čempionato rungtynėse netrūko įtemptos kovos. Pirmame kėlinyje GV komandoje du įvarčius įmušė Rojus Plepys, o kartą pasižymėjo Karolis Fedoravičius. Klaipėdos komandoje įvartį įmušti pavyko tik Nikita Volochui, o rezultatas po pirmojo kėlinio buvo vilniečių naudai - 3:1.

Antrame kėlinyje K.fedoravičius pasižymėjo antrą kartą (4:1) ir padidino vilniečių atotrūkį iki trijų įvarčių. Netrukus prasidėjo tikras įvarčių lietus - Aleksandras Kukanovas ir N.Volochas per dvi minutes sumažino Klaipėdos komandos deficitą iki vieno taško (3:4). Nors Rapolas Marcinkevičius po dvidešimties sekundžių atstatė Vilniaus komandos dviejų įvarčių pranašumą (5:3), tačiau N.Volochas įmušė trečiąjį savo įvartį šiose rungtynėse ir vėl sumažino atsilikimą iki vieno - 4:5. Kėlinio pabaigoje dviejų įvarčių persvarą „Geležinio vilko“ komandai grąžino R.Plepys.

Per pirmąsias penkias trečiojo kėlinio minutes Marijus Dumčius ir Markas Samėnas įmušė po įvartį, o Klaipėdos gretose pasižymėjo tik Klara Miuller ir Vilniaus komandos pranašumas išaugo iki trijų - 8:5.

Netrukus Klaipėdos komandoje vietoje vartus gynusio Ilja Valasenko į aikštę įėjo Maksimas Ananjevas, tačiau jau po devyniolikos sekundžių L.Dėdinas „pakrikštijo“ M.Ananjevą ir įmušė devintąjį vilniečių įvartį. Nors rungtynių pabaigoje Klaipėdos komandoje dar po įvartį įmušė A.Kukanovas ir N.Volochas, tačiau varžovų pasivyti nepavyko, o puikia nuotaika čempionatą baigę vilniečiai džiaugėsi pirmąją vieta.

Vilniečiai prieš tai 8:1 (3:0, 1:1, 4:0) sutriuškino trečioje vietoje likusius Svetlogorsko SVT ledo ritulininkus. Penktadienį vykusiose rungtynėse Klaipėdos SKT 7:3 (4:0, 0:1, 3:2) taip pat nepaliko vilčių Svetlogorsko SVT ekipai.

Ketvirtoje pozicijoje liko Kauno GRV komanda.

Naudingiausiu U-12 diviziono puolėju pripažintas „Skato“ ledo ritulininkas Anatolijus Sedura, gynėju - GV narys Simonsenas Mathijas, o vartininkė - GV vartų sargė Emile Simonsen.