Titulinis » naujienos » „Baltija“ svečiuose po pratęsimo palaužė „Kaunas Hockey“ (VIDEO)

„Baltija“ svečiuose po pratęsimo palaužė „Kaunas Hockey“ (VIDEO)

2018-01-11
"Baltija" informacija
 Trečiadienį ilgą laiką Lietuvos čempionato rungtynėse pirmavusi Klaipėdos „Baltija“ neišsaugojo turėto pranašumo, tačiau po pratęsimo ir Eimanto Noreikos įvarčio svečiuose 4:3 (3:2, 0:0, 0:1, 1:0) palaužė legionieriais pasistiprinusią Kaunas Hockey“ komandą bei atsirevanšavo už Klaipėdoje praėjusių metų spalio mėnesį patirtą pralaimėjimą.

Beveik visi rungtynių įvarčiai buvo pelnyti pirmame kėlinyje. Ketvirtą kėlinio minutę „Kaunas Hockey“ žaidėjas Petras Nausėda sėdo ant nubaustųjų žaidėjų suolelio, o Andrius Židkovas (5:34, rez. perd. Eimantas Noreika) išnaudojo kiekybinę persvarą ir išvedė „Baltiją“ į priekį - 1:0.

Visgi persvaros svečiams ilgai išlaikyti nepavyko ir jau po minutės Dovydas Streckis (6:39, rez. perd. Dmitrijus Babičius) rezultatą išlygino (1:1).

Netrukus taisykles pažeidė A.Židkovas, tačiau kauniečiai ne tik nepasinaudojo vieno žaidėjo pranašumu, tačiau Ilja Lašinas pats sėdo ant nubaustųjų žaidėjų suolelio, o 10 baudos minučių užsidirbo ir P.Nausėda.

Keturiese prieš keturis žaidusi „Baltija“ po Michailo Jevstignejevo (9:09, rez. perd. E.Noreika) tikslaus smūgio vėl susigrąžino minimalų pranašumą, o dar po septynių minučių Romanas Šalajevas (16:36, rez. perd. A.Židkovas ir M.Jevstignejevas) skirtumą padvigubino - 3:1.

Pačioje kėlinio pabaigoje Kauno klubo deficitą iki minimumo sumažino Dmitrijus Prokopenkovas (19:29, rez. perd. D.Beliakovas ir I.Lašinas).

Vėliau komandos per 38 sužaistas minutes pasižymėjo tik baudos minutėmis, tačiau likus žaisti 1 min. 53 sek. rezultatą išlyginti pavyko Dmitrijui Beliakovui (58:07, rez. perd. D.Prokopenkovas ir I.Lašinas) ir komandos žaidė pratęsimą.

Jame suspindėjo E.Noreika (63:04, rez. perd. Michailas Jevstignejevas), kurio įvartis padovanojo „Baltijai“ sunkią pergalę.

Visas rungtynes „Baltijos“ vartus gynė Maksimas Ponomarenko, o „Kaunas Hockey“ - Lukas Jakšys.

Klaipėdiečiai atliko 33 (17, 8, 7, 1) smūgius į vartus, tuo tarpu kauniečiai - 30 (6, 8, 14, 2).

Tai buvo jau antrosios šių komandų tarpusavio rungtynės. Sezonui tik prasidėjus „Baltija“ namuose kauniečiams pralaimėjo rezultatu 3:5.

„Baltija“ per 11 rungtynių yra iškovojusi 19 taškų ir po šio susitikimo pakilo į trečią turnyrinės lentelės vietą, tačiau tiek pat taškų turintys Vilniaus „Hockey Punks“ ledo ritulininkai yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau. „Kaunas Hockey“ per 12 rungtynių yra iškovoję 21 tašką ir žengia antroje pozicijoje.

Kitas rungtynes „Baltija“ žais sausio 13-ą dieną Elektrėnuose su vietos „Energija“, o „Kaunas Hockey“ tą pačią dieną susikaus su „Rokiškiu“.

Komentuoti

to To kaunui, 2018-01-16 16:27:09
Aš galvoju jeigu kelti Lygos lygi ir daugiau butu komandų, o jeigu nedaug komandų tai nors kas nepraeis į pusfinalius ir finalus? gal netgi tik Lietuvos žaidėjams...
Justus, 2018-01-13 12:50:39
Baltija sukėlė jausmą. žaisdamas sistemingai nugalėjo sunkų priešininką. ypač ryškus jaunųjų rusų vaikų mokymas. kompetentingai atliko labai pavojingus kontrabjektus, vaikinai nepaliko ledo svarbiausiais momentais ir vaidino milžinišką vaidmenį bendrai Baltijos šalių pergalei
To kaunui, 2018-01-12 23:12:37
Playoffuose los 6 klubai,tai kai cempe 6 klubai, sunkiai randu kluba kuris gali nepatekti i playoffus. Gal kad negabus esu. :)
Kaunui, 2018-01-12 11:39:39
Visu pirma nauji legionieriai dar turi už Kauna sužaisti iki atkrentamųjų reikiamą varžybų skaičių? ir šiaip kaip pasiūlymas lygai jeigu norint kelti LT čempionato lygi reikia kaip ir NHL leisti per atkrentamąsias skolintis klubams žaidėjus kuriu klubai pvz. jau nepateko į kitą etapą, man rodos taip butų tikrai įdomi naujovė ?
Svedai-Cekai, 2018-01-12 01:43:58
Vat jums ir Baltija, vat jums ir Klaipeda , vat jums ir debiutantai :) vat ir jiems Kauno Babiciai ir Beliakovai visai neidomus :) reikia skambinti i NHL Kucerovui, Oveckinui, Stamkosui, Krosbiui, Bekstriomui, Forsbergui, gal Baltijai tada bus biski sunkiau :))) bet siaip reikia tik labai dziaugtis, kad Baltija tapo tokia stipri - tai tik i nauda LTU xokiui. Na bet jeigu be bajeriu tai kas is tu 6 rusu, jeigu tik 2 is ju zaide uz Kauna ? plius nebuvo ir dar kito ruso Siomino, bei Jagelaviciaus, Fediakino, ir po visu svajonisku komandos keturiu penketu, bei kitu likusiuju sedejimo ant suoliuko. O dauguma cia verke kiek pas Kauna legionieriu, tai dar maziausiai desimt ju pasipildyti reikia :) kol pagaliau susirinks tie 4 penketai, aisku atkrintamosiose reikia tiketis, kad jie susibegs visi kaip stikai :) bet sirgaliai nori visada matyti zaidziant pilna stipria komanda. Vakar atvaziavau pabalejinti uz savo Kauna - tikejausi issivezti is arenos pergale 10-2 :) bet teko grizti su pralosimu 3-4, bet viskas cia gerai, reiskia ne taip paprasta LTU cempionate tas pergales lengvai pasiimti, kur dauguma juokiasi is LTU cempo atseit jisai labai silpnas. LTU cempionatas tikrai yra neblogas ir geru zaideju jame tikrai daug, pirma karta pamaciau gyvai Baltija ir reikia pripazinti jinai tikrai stipri komandele, krito i akis ju 99 nr. M. Jevstignejavas, 21 metu bicas, jo technika paliko gera ispudi, greitas techniskas, perdavimai staigus, metimai stiprus, ciuozimas tvirtas, figura xokeistiska grazi :) jis gynejas, bet ko gero ir puoleju gali zaisti uztikrintai, gynyboje turbut todel, kad sustiprinti Baltijos zaidima ? idomu is kur klaipedieciai ji issikrapste ?:) per rungtyniu pertrauka del sio zaidejo pasakiau vienam pazistamui kaunieciui, po varzybu iseinant sutikes ji vel gavau atsakyma - taaaip jis tikrai geras :)
Grynas, 2018-01-11 22:01:36
man tai trūko pagarbos komandai iš balkono fanų! Ką, mylit tik kai vyrai laimi? Išėjo matai įsižeidę, eilinės pergalės nesulaukę. Net maikė užkliuvo ir vartų žaidimas neįtiko, nors skirtumas tik 1 taškas. Kaip vyrams jaustis? Nors gal jie neskaito šitų balkoninių aktualijų..
Ekaterina, 2018-01-11 19:18:29
Для всех была неожиданная и удивительная игра, но это - хоккей) в следующей встрече повторится эта интересная игра) победит сильнейший) но воротчик Балтии останется))))))))
bronisloviene, 2018-01-11 18:51:25
gal kauno vartininkuij galetu kas nors maikute isskalbti nes nekaip atrodo
petia, 2018-01-11 12:49:01
Nusipirk sau smegenius, o ne legionerius
+++++, 2018-01-11 09:44:32
Baltija - respect! Puikus vartininkas! O kaunieciams kazko truko... Lukui vakar gerokai prasciau klostesi zaidimas nei iprastai. Daug atmusinejimo pries save. Ir aiksteje kazkoks nesusizaidimas buvo. Nebuvo ugneles! Aisku trecio kelinio pabaigoje ant ledo buvo tas Kaunas, kurio reikejo visose varzybose. O pratesime... kaunieciu klaidele, kuria puikiai isnaudojo Noreika. Sveikinimai Baltijai! Vasari dar susitiksim! ;)