Titulinis » Naujienos » „Baltų ainiai“ išplėšė pergalę Vilniuje

„Baltų ainiai“ išplėšė pergalę Vilniuje

2016-02-04
 Lietuvos ledo ritulio čempionate sunkią pergalę Vilniuje iškovojo Kauno „Baltų ainiai“, kurie 2:1 (0:0, 1:0, 1:1) palaužė vietos „Geležinį vilką“ ir varžovus nugalėjo antrą kartą iš eilės.

Atkaklioje dvikovoje pirmasis įvartis buvo pelnytas antrajame kėlinyje sužaidus beveik 6 minutes, kai pasižymėjo kaunietis Remigijus Guoga (25:56).

Antrasis krito tik besibaigiant rungtynėms, kai rezultatą padvigubino Dovydas Žiūkas (56:20).

Vilniečiai nenuleido rankų ir sulaukė savojo šanso. Prasižengus varžovui, „Geležinis vilkas“ įgijo vieno žaidėo persvarą, o netrukus vartininką pakeitė aikštės žaidėju. Marius Šalomskas (59:14) išnaudojo šią situaciją ir sušvelnino skirtumą iki minimumo.

Netrukus vilniečiai dar kartą keitė vartininką šeštu aikštės žaidėju, tačiau išlyginamojo įvarčio nepelnė.

„Baltų ainiai“ į savo sąskaitą įsirašė svarbius tris taškus ir pasivijo ketvirtojoje vietoje žengiantį Vilniaus „Hockey Punks“ klubą, tiesa, vilniečiai sužaidė dvejomis rungtynėmis mažiau.

Kitos čempionato rungtynės įvyks vasario 6 dieną Rokiškyje, kur vietos „Rokiškis“ priims „Geležinį vilką“ ir Daugpilyje, kur ledo nebeturinti „Juodupė“ priims Vilniaus „Hockey Punks“.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“          19 19  0  0   0   207:54    57
2. Rokiškio „Rokiškis“           16 10  1  0   5    69:43    32
3. Juodupės „Juodupė“            17  9  1  0   7    62:60    29
4. Vilniaus „Hockey Punks“       13  7  0  1   5    64:61    22
5. Kauno „Baltų ainiai“          15  6  1  2   6    74:64    22
6. Vilniaus „Geležinis vilkas“   19  2  1  0  15    68:149    8
7. Elektrėnų „ESSM-2000“         17  1  0  1  15    56:169    4