Titulinis » Naujienos » "Baltų ainiai" sutriuškino "Hockey Punks"

"Baltų ainiai" sutriuškino "Hockey Punks"

2014-10-23
 Atvirajame Lietuvos ledo ritulio čempionate sužaistos dar vienerios rungtynės, kuriose ketvirtadienio vakarą Kauno „Baltų ainiai“ namuose 11:2 (4:1, 2:1, 5:0) nugalėjo Vilniaus „Hockey Punks“ ir išstūmė pastaruosius iš antrosios turnyrinės lentelės vietos.

Dvikovos pradžioje svečiai išnaudojo kiekybinę persvarą ir Algimantas Visockas (02:20) pelnė įvartį.

Netrukus jau šeimininkai padarė tą patį, o pasižymėjo Remigijus Guoga (03:10).

„Baltų ainiai“ padidino tempą ir Marius Krištanaitis (06:24), netrukus R.Guoga (07:37) ir Dovydas Streckis (15:06) išvedė komandą į priekį 4:1.

Antrajame kėlinyje Dovydas Vaisovas (22:01) trumpam sušvelnino skirtumą iki 4:2, tačiau kauniečių tai nesustabdė. M.Krištanaitis (29:23) ir R.Guoga (34:20) padidino skirtumą iki 6:2 ir svečiams užkirto kelią pergalės link.

Trečias kėlinys tebuvo formalumas ir R.Guoga (44:55, 55:44), A.Gutauskas (49:14), D.Streckis (52:24, 56:02) penkiais įvarčiais sudaužė „Hockey Punks“ gynybą, o tuo pačiu išmetė kauniečius iš antrosios čempionato vietos.

„Baltų ainiai“ – „Hockey Punks“ 11:2 (4:1, 2:1, 5:0).
„Baltų ainiai“: R.Guoga 5, D.Streckis 3,  M.Krištanaitis, 2, A.Gutauskas 1 įvartis.
„Hockey Punks“: A.Visockas, D.Vaisovas po 1 įvartį.