Titulinis » Naujienos » „Bizonai“ Kaune įveikė Trakų „Galvę“ 8:6

„Bizonai“ Kaune įveikė Trakų „Galvę“ 8:6

2017-10-24
Antrąją pergalę mėgėjų ledo ritulio čempionate iškovojo Kauno „Bizonų“ komanda. Spalio 23-ią dieną Kauno „Akropolio“ ledo arenoje vykusiose rungtynėse rezultatu 8:6 (4:2, 2:2, 2:2) buvo nugalėta pirmąsias rungtynes šių metų čempionate žaidusi Trakų „Galvės“ ekipa.

Nuo pat rungtynių pradžios vyko apyligė kova. Komandos stengėsi niekuo nenusileisti viena kitai. Pirmiesiems pasižymėti pavyko Kauno ledo ritulininkams. Nuo mėlynos linijos Sauliaus Gutausko smūgiuotą ritulį efektingai „pataisė“ Alfredas Stančiauskas (1:0). Po kelių minučių Trakų žaidėjai atsakė Mariaus Gaidžio įvarčiu (1:1). Po dviejų viena po kitos sekusių kauniečių pražangų, svečiai turėjo puikią galimybę įsiveržti į priekį žaisdami penkiese prieš tris, tačiau įveikti drausmingos „Bizonų“ gynybos nesugebėjo. 14-tą kėlinio minutę „bizonas“ Elvinas Kotvickis taikliu metimu vėl išvedė į priekį savo komandą (2:1). 3-ias įvartis į „Galvės“ vartus krito po Justo Misikonio tikslaus smūgio (rez. perd. Tomas Budrauskas ir Alfredas Stančiauskas). Svečiai vėl priartėjo po Artūro Vyšniausko sėkmingo metimo (3:2). „Bizonai“ kėlinį užbaigė Elvino Kotvickio įvarčiu (4:2).

Pagal panašų scenarijų klostėsi ir antrasis rungtynių kėlinys. Trakai visą laiką vijosi varžovus. „Galvė“ priartėjo po Andrejaus Jakuševo pelnyto įvarčio (4:3), tačiau „bizono“ Alfredo Stančiausko  įvartis vėl atstatė kauniečių turėtą dviejų taškų pranašumą (5:3). Po rezultatyviai užbaigtos svečių atakos (Tomas Vaškevič, po Artūro Vyšniausko perdavimo) skirtumas dar kartą tapo minimalus (5:4). Paskutinę kėlinio sekundę „bizono“ Tomo Budrausko sviestas ritulys kirto vartų liniją, sugrąžindamas Kaunui dviejų įvarčių persvarą (6:4).

6-tą trečio kėlinio minutę „Galvės“ puoėjo Mariaus Gaidžio įvartis sugrąžina intrigą rungtynėse (6:5). Kėlinio viduryje „Bizonai“ sėkmingai išnaudoja įgytą žaidybinę daugumą ir atitrūksta nuo varžovų 7:5 (Justas Misikonis, po Gintaro Šabūno perdavimo). Viltis Trakų komandai išgelbėti rungtynes vėl atsiranda po Tomo Vaškevič tikslaus metimo (7:6). Kėliniui artėjant į pabaigą Elvinas Kotvickis tiksliu metimu užbaigė greitą kauniečių ataką (8:6). „Galvė“ bandė gelbėtis pakeisdami vartininką šeštu aikštės žaidėju, tačiau įveikti susitelkusios „Bizonų“ gynybos nebepavyko.

Geriausiais rungtynių žaidėjais buvo pripažinti „Galvės“ vartų sargas Martin Petiul ir „Bizonų“ puolėjas Elvinas Kotvickis.