Titulinis » Naujienos » Čempionų lygoje – dvi T.Kumeliausko klubo pergalės

Čempionų lygoje – dvi T.Kumeliausko klubo pergalės

2016-08-29
 Naująjį ledo ritulio Čempionų lygos sezoną pradėjo Turku TPS (Suomija) klubas, kuriam atstovauja ir lietuvis Tadas Kumeliauskas.

TPS pirmosiose H grupės rungtynėse namuose įtikinamai 4:1 (1:1, 2:0, 1:0) nugalėjo „Lorenskog IK“ komandą iš Norvegijos. Lietuvis rungtynėms nebuvo registruotas.

Nugalėtojams po įvartį įmušė Otto Nieminenas (19:27 min.), Tomi Kallio (27:17), Erikas Thorellas (31:47) ir Topi Taavitsainenas (43:16). Svečiai pirmajame kėlinyje pirmavo po tikslaus Joacimo Sundeliuso (8:01) smūgio. „Lorenskog IK“ vartus gynė lietuviškų šaknų turintis 33-ejų metų amerikietis Jeffas Jakaitis. Jis atrėmė 38 iš 42 varžovų smūgių į vartus.

Kitose grupės rungtynėse Libereco „Bili Tygri“ (Čekija) tik po pratęsimo 4:3 įveikė „Lorenskog IK“.

Penktadienį H grupės antrojo turo mače TPS svečiuose po baudinių serijos 2:1 (1:0, 0:0, 0:1, 0:0, 1:0) palaužė Libereco „Bily Tigri“ (Čekija) komandos pasipriešinimą.

Puolėjas iš Lietuvos nebuvo registruotas rungtynėms.

TPS ilgai pirmavo po ankstyvo Patriko Virtos (7:13) įvarčio, bet Tomašas Mojžišas (53:59) išgelbėjo čekus.

Baudinių seriją TPS pradėjo tiksliais Eriko Thorello ir P.Virtos smūgiais. „Bily Tigri“ pusiausvyrą atstatė, kai baudinius realizavo Mario Bližnakas bei Vladimiras Svačina.

Rungtynių didvyriu tapo Dave‘as Spina, kuris baudinių serijoje dar kartą išvedė TPS į priekį, o „Bily Tigri“ tiksliu smūgiu nepajėgė atsakyti ir pralaimėjo rungtynes. TPS (5 tšk.) dar labiau įsitvirtino pirmoje grupės vietoje. Toliau rikiuojasi „Bily Tigri“ (3 tšk.) ir Norvegijos klubas „Lorenskog BK“ (1 tšk.).

Trečiojo turo rungtynes TPS žais rugsėjo 2-ą dieną namuose prieš „Bily Tigri“.

Dvi geriausios grupės komandos pateks į atkrintamąsias varžybas.