Titulinis » Naujienos » D. Lacroix: mūsų vaikinai dirbo neįtikėtinai sunkiai ir šios pergalės tikrai nusipelnė (VIDEO)

D. Lacroix: mūsų vaikinai dirbo neįtikėtinai sunkiai ir šios pergalės tikrai nusipelnė (VIDEO)

2019-05-04
hockey.lt informacija
Lietuvos ledo ritulio rinktinės šiandien pasiekta pergalė buvo taip pat pirmoji oficiali pergalė Lietuvos rinktinės treneriui Danieliui Lacroix. Po lietuvių triumfo jis nebuvo linkęs sureikšminti šio fakto ir labiausiai džiaugėsi tuo, jog pergale gali pasidžiaugti jaunimas, kuris jos tikrai nusipelno.
 
 
-          Treneri, kaip Lietuvos rinktinei pavyko sustabdyti Korėją, kuri buvo viena greičiausių šio čempionato komandų?
 
-          Manau, kad greičiu mes galime varžytis su visais varžovais, ypač tada, kai esame pailsėję. Vakar dienos poilsis vaikinams buvo labai reikalingas: tvarkaraštis buvo labai įtemptas: sužaisti du mačus per dvi dienas, neturint nei 24 valandų poilsiui, iš tavęs atima labai daug. Vakar ilsėjomės, o šiandien čiuožėme, juos pristabdėme ir visais atvejais bandėme būti kelyje tarp vartų ir ritulio. Kai tai darai, tu visada turi daugiau galimybių sėkmei.
 
-          Korėjos treneris nepritarė teisėjų sprendimui neįskaityti jų įvarčio. Kaip manote, kokią reikšmę rungtynėms turėjo šis epizodas?
 
-          Manau, kad tokios situacijos visada keičia rungtynes. Kaskart kai tavo įvartis nėra įskaitomas, tai apsunkina žaidimą. Aš pats dar nemačiau tos situacijos pakartojimo, tad negaliu to komentuoti, bet varžovus galiu tik užjausti: kartais viską keičia tik keli centimetrai ar sekundės dalys. Pridėkite pusę sekundės antrajame kėlinyje ir mes taip pat būtume turėję įvartį, kuris galėjo viską pakeisti. Tokie dalykai ledo ritulyje neišvengiami ir kai sprendimas tau palankus, tai neabejotinai padeda tavo komandai.
 
-          Ko šiuo metu siekiate: trečios vietos ar pirmiausia vietos išsaugojimo šiame divizione?
 
-          Mes norime tinkamai pasiruošti rytojaus rungtynėms. Žaisime su komanda, kuri šiame turnyre kai kuriais epizodais žaidžia labai gerai, bet jiems, kol kas, nepavyko išlaikyti reikiamo stabilumo. Mums reikės viso geriausio ką mes turime, kad turėtume galimybių pasiekti pergalę. Norėčiau, kad visos mūsų rungtynės būtų žaidžiamos lygiomis sąlygomis ir slovėnai būtų žaidę šiandien, tad abi komandos žaistų antrą dieną iš eilės, o tai būtų sąžininga kova. Bet turnyras taip jau sudarytas ir jei mes tuo skųsimės, tai mums niekuo nepadės.
 
Mūsų tikslas yra stoti į kovą rytoj ir kontroliuoti šį susitikimą taip gerai, kaip mes galime, kad patys nuspręstume savo likimą. Jei mes laimime – rezultatai šiame turnyre geri ir mes visiems įrodome, kad čia priklausome.
 
-          Dviejų taškų pakaktų išsilaikyti divizione, ar tai gali įtakoti rungtynių planą rungtynėms?
 
-          Rungtynių planas visada parengtas tam, kad mes laimėtume. Nesvarbu, ar tai norint kautis dėl galimybės kopti aukštyn ar išlikti divizione. Kaip ir kiekvienose rungtynėse, stengsimės laimėti ir tam dėliosime mūsų planą.
 
-          Jums tai pirmoji oficiali pergalė treniruojant rinktines. Galbūt galite atskleisti kokių emocijų ji jums suteikė ir palyginti ją su kitais pirmaisiais kartais ledo ritulyje?
 
-          Tai malonus jausmas. Visgi, asmeniškai aš taip į tai nežiūriu: man tai priminė po rungtynių, tačiau aš pats to nesureikšminau. Man svarbiausia mūsų vaikinai, tie jauni žaidėjai, kuriems tai pirmas pasaulio čempionatas. Tai yra jų pirmoji pergalė ir jie jos tikrai nusipelnė, nes dėl jos dirbo neįtikėtinai sunkiai. 
 

Komentuoti

Frenchy, 2019-05-05 11:56:53
teach your guys how to play in power play 3 against 5! One forward always must block the view of the goal keeper to make him difficulties and what about LT team attack in power play? You talk lots of, but in strategy plan of game team is lacking of experience. This team was the former couch's built and he in my opinion deserved to be this year also as a couch.
Sekmes!, 2019-05-05 01:28:12
Prateskime svente ;)
BABA-JAGA, 2019-05-04 22:51:30
RYTOJ TIK PERGALES LAUKIAME.PAGARBIAI B.J.
bubtas, 2019-05-04 21:12:57
hm
Darius, 2019-05-04 19:02:26
Vengrija 0:6 Slovėnija, viską pasako tas rezultatas.
bubtas, 2019-05-04 18:51:14
KA JUS KREIPIAT DEMESI ,NEJAU NESUPRANTAT BAJERIU, NA GERAI,,,GRIEZTESNI GAL SIAI KARTAI
bubtas, 2019-05-04 18:51:13
KA JUS KREIPIAT DEMESI ,NEJAU NESUPRANTAT BAJERIU, NA GERAI,,,GRIEZTESNI GAL SIAI KARTAI
Darius, 2019-05-04 18:41:40
Slovėnai žais pilna jėga ir sieks rezultato, nes pralaimėjimo atveju Slovėnija gali kristi į B grupę. Todėl manau Slovėnija tiesiog sutriuškins Lietuvos rinktinę.
To Darius, 2019-05-04 18:40:31
Bet tu tikrai trenktas.... Vakar ta pati tadinejai pries varzybas su korijieciais ir ka? LAIMEJOM! Uzknisai jau su savo sapalionem!!!
Darius, 2019-05-04 18:38:11
Nuvilsiu čia rašančius ir objektyviai vertinsiu, Slovėnijos rinktinė kur kas aukštesnio lygio nei Lietuvos. Jei Lietuvos rinktinės sportininkai pagrinde žaidžia 2-3- 4 Vokietijos, 5veicarijos, Norvegijos lygose ar jaunimo JAV čempionatuose, tai Slovėnai žaidžia aukšto lygio Slovėnijos ir IHL čempionate (Slovėnijos, Serbijos, Kroatijos klubai), o taip pat aukščiausios lygos Prancūzijos, Čekijos, Slovakijos, Vengrijos, NHL Los Angeles Kings, Vokietijos, Austrijos, Rusijos, Danijos klubuose. Todėl Slovėnijos rinktinės sportininkų yra aukštesnis meistriškumas. Jei kas matėte Slovėnijos rungtynes Kazakstane, tas objektyviai gali įvertinti, kad tai ženkliai aukštesnio lygio rinktinė nei Lietuvos. Mano prognozė, kad ir kaip skaudu tai būtų Lietuvos rinktinei, bet rašau objektyviai, rezultatas bus 5:1 Slovėnijos naudai. Labai norėčiau apsirikti, juk būna stebuklų.
Šaibu, 2019-05-04 18:28:59
Užtektų ir taško, jeigu vengrai pralaimi. Bet vengrai žais vėliau, jau po Lietuvos - Slovėnijos rungtynių.
......, 2019-05-04 18:19:18
Kodel reikia butinai bent 2 tasku jei vengrai pralaimi ar neuztektu 1 tasko ?????
Sirgalius, 2019-05-04 18:16:13
Su pergale :) šaunuoliai
Šaibu, 2019-05-04 17:55:47
Slovėnams pergalė būtina. Jeigu jie pralaimi Lietuvai, o po to įvyksiančiame mače vengrai pelno bent tašką su jau į aukščiausią divizioną patekusiais ir mažai motyvuotais kazacais, tai slovėnai krenta į žemesnį dizizioną. Slovėnai bus itin motyvuoti bei žymiai daigiau pasiilsėję.
Top, 2019-05-04 17:24:28
Top top top - slovenams nebutina pergale, mums reikia. Ryt desim skambu taska!
bubtas, 2019-05-04 17:16:55
SAUNIAI TRENERIS IR AISKU KOMANDA PADIRBEJOT