Titulinis » Naujienos » D. Zubrus: žiūrėdamas į ateitį šiuo čempionatu esu patenkintas (VIDEO)

D. Zubrus: žiūrėdamas į ateitį šiuo čempionatu esu patenkintas (VIDEO)

2019-05-05
hockey.lt informacija
 Lietuvos ledo ritulio rinktinės kapitonas ir asociacijos „Hockey Lietuva“ prezidentas Dainius Zubrus po paskutinio pasaulio čempionato IA diviziono mačo su Slovėnija kalbėdamas su žurnalistais įvertino rinktinės pasirodymą bei kalbėjo apie ateities perspektyvas.
 
-          Dainiau, rungtynės nesiklostė nuo pat pradžios iki pabaigos: kaip išsprūdo jų kontrolė ir ar nuovargio faktorius buvo lemiamas?
 
-          Manau, kad šiandien susidėjo viskas, tiek nuovargis, tiek ir mūsų patirties trūkumas. Nežinau kodėl, bet šiandien darėme tikrai daugiau klaidų, o žaidžiant prieš tikrai gerą komandą, padarius tiek klaidų, jie primuš įvarčių ir viskas baigsis taip kaip šiandien. Viskas prie to prisidėjo: reikėjo sužaisti penkias rungtynes per septynias dienas, bet kaip bebūtų, aš žiūriu į mūsų komandą, žiūriu į ateitį ir mes esame tokie kokie esame.
 
Visgi, jaunimas auga ir mes jau dabar esame geresnė komanda ir ledo ritulio šalis, nei mes buvome prieš metus. Žiūrėdamas į didesnį planą ir didesnį vaizdą, aš šiuo turnyru esu patenkintas.
 
-          Buvo grubios rungtynes su daug pražangų, bet kodėl po pražangos prieš jus teisėjai papildomų baudos minučių neskyrė?
 
-          Nežinau, matote, tikrai nenoriu kritikuoti teisėjų, bet tiesą pasakius, daugumos jų sprendimų aš tikrai nesupratau. Nenoriu nieko blogo ant jų pasakyti – jie dirba kaip gali ir teisėjauja kaip moka.
 
-          Pridėjus teisėjus ir nepalankų tvarkaraštį, kaip sunku prie to buvo prisitaikyti mums kaip šio diviziono naujokams?
 
-          Viskas susideda į vieną, bet pasiteisinimų aš tikrai neieškau. Nenoriu ant nieko versti kaltę – mes esame tokie, kokie mes esame. Mes kovojome, mes stengėmės. Tiesą pasakius, aš patenkintas, kad vakar laimėjome rungtynes ir parodėme, kad komanda yra su charakteriu ir net būdami jauni kovoja bei nepasiduoda.
 
-          Įvertindamas čempionatą juo likote patenkintas?
 
-          Kaip jau ir sakiau, taip. Aišku, norėjosi geresnio rezultato negu šiandien – pabaigti turnyrą tokiomis rungtynėmis nėra lengva. Bet jei paėmus apskritai, kur mes esame kaip šalis ledo ritulyje – mes augame ir tai rodo ir jaunimas. Mūsų komandos amžiaus vidurkis ar tik ne 23 metai, o čia dar skaičiuojant su manimi. Mane pasodinus tribūnose galbūt kristume vos ne iki 20-ies. Manau, kad apskritai esame viena iš jauniausių komandų, kuri per visą istoriją žaidė tokiame turnyre. Taip, kad manau, kad ši patirtis vaikinams labai padės ateityje.
 
Žiūrėdamas į ilgesnį planą, į ateitį, aš esu patenkintas. Tuo ką matau nesu nusivylęs. Man patiko čia būti, patiko žaisti, būti rūbinėje su šiais vaikinais ir kartu su jais stengtis bei kovoti. Kaip bebūtų, vakar kartu laimėjome, o šiandien kartu ir patyrėme nesėkmę bei važiuosime namo.
 
-          Kokie jūsų planai ateičiai, ar dar per anksti klausti, ar dar išvysime jus su rinktinės marškinėliais?
 
-          Praėjusiais metais sakiau, kad manęs nebebus, bet kažkodėl čia dabar stoviu. Niekada nesakau niekada. Dabar tikrai neplanuoju kas bus ateityje, laikas parodys, kaip aš jausiuosi ir kokioje formoje būsiu. Dabar man norisi tik pailsėti, nes jaučiasi nuovargis.
 
-          Ar žinote kokia situacija su kitais veteranais, tokiais kaip Artūras Katulis?
 
-          Su jais apie tai nekalbėjau, tad tikrai nežinau.
 
-          Kaip dėl trenerių štabo?
 
-          Aš labai norėčiau, kad jie sugrįžtų. Mano nuomone, jie atidirbo puikiai. Tikrai mačiau progresą tiek ir jaunimo, galbūt jūs to negalėjote matyti, bet stebint visą mėnesį, nežiūrint šių rungtynių, matėsi, kad jaunimas gerėja, supranta, nori ir stengiasi. Visi buvo kartu, ar tau 40-imt ar 20-imt metų, rūbinėje visi turėjo savo darbą ir rolę. Tą puikią atmosferą sukūrė ir treneriai, ir patys žaidėjai, tad laikas buvo labai smagus. Jei sugebėtume sugrąžinti trenerius tai būtų labai, labai gerai. Tik nežinau ar tai pavyks, nes jie yra tokie treneriai, kurių galime ir negauti. Danielis Lacroix gali gauti darbą NHL ir jis to siekia, tad jam to palinkėsiu, bet tuo pačiu ir nelinkėsiu, nes jei jis dirbtų Europoje, galbūt ir galėčiau jį įkalbinti grįžti.
 
Taip pat ir asistentai, tarp jų ir lietuviai Šarūnas Kuliešius ir Arūnas Aleinikovas – jie labai gerai dirbo su vyriausiuoju treneriu. Tiek ir Ronas Pasco ar Ty Newberry – jie yra labai puikūs vyrai ir geri specialistai. Kas liečia trenerių štabą aš esu labai patenkintas ir mačiau, kad tas pats jaunimas su jais augo kaip žaidėjai ir tai matyti buvo malonu.
 

Komentuoti

wxiukeewowim, 2019-06-17 01:48:32
http://mewkid.net/buy-amoxicillin/ - Amoxicillin Purchase Amoxicillin Online ygp.uqxl.hockey.lt.gdc.kz http://mewkid.net/buy-amoxicillin/
ovifufamegepa, 2019-06-17 01:00:18
http://mewkid.net/buy-amoxicillin/ - Amoxicillin Without Prescription Amoxil cja.nfth.hockey.lt.plv.qv http://mewkid.net/buy-amoxicillin/
azakucen, 2019-05-31 06:58:54
http://mewkid.net/buy-amoxicillin/ - Buy Amoxicillin Online Amoxicillin 500mg Capsules stn.hyew.hockey.lt.zmb.vg http://mewkid.net/buy-amoxicillin/
Dariui, 2019-05-08 18:32:26
Gintautas perspektiviausias)))) Washko Grinius vyru rinktineje)))) Tu tikrai toks kvailiukas?? ar cia tik provokuoji?? naturalizacija as tiesiog praleidziu..
bubtas, 2019-05-08 15:48:40
Vokieciu Sport1 de.tai tikrai
bubtas, 2019-05-08 15:47:06
na ,latvijos pasieni jei gyveni tai aisku rodys, osiaip reikes ieskoti rusyno, live sport,ir darkur
megejas, 2019-05-08 13:56:18
O kur nors rodys P. Cempionata per tv?
bubtas, 2019-05-08 09:42:38
ir nereikia vartininku kritikuoti , nes tai nelengva ju duona ,na kas bandes ta dalyka manau supranta,,,,
bubtas, 2019-05-08 09:40:03
Svarbaus nepaminejo niekas , kad jaunuolis LUBYS , PATYRES ARMALIS , TIKRAI NEPRASTI ,IR PAVLIUKOVA NEPAMIRSKIM ,IR KARLA , TAI RIMTA TAIP PAT JEGA, AISKU KLAIDU PRIDARO VISI , PAMENAT KAI NUOCENTRO BEVEIK KOPATIJ BATARUSIS ,SVEDA GERA VARTININKA PRIVERTE KAPITULIUOTI , TAITEN T OP KOMANDOS , OLIMPIADA
Ogi, 2019-05-08 00:06:44
Faina bėgant aplenkti stovintį priešininką? Tai kas yra meilė sportui, o kas yra "meilė" rezultatui?
Ogi, 2019-05-07 23:55:13
Kam rūpi ta natūralizacija? - skystakiaušiams.
p,s,, 2019-05-07 20:10:12
piramide mhl-vhl-khl tai ka daro kinai letai bet manau uztikrintai ta turejo ukrainieciai bet deja pasekmes ir rezultatus matom jei ta vertikale butu norinciu zaisti ir uz rinktine ale naturalizuotu eiles butu
bubtas, 2019-05-07 16:49:41
faina , manau isdestyta visa chokio litanija, na ispoteriauta , kai kas tiksliai kai kas nevisai ,na daug maz , kas kiekvienam paprastam pilieciui sirgaliui , rupetu ,taigi geros kloties visiem ,na ir palaikom braliukus latviukus 8 kad butu
zero, 2019-05-07 16:34:07
Taigi,mygtukų riteriai-kelkit savo penktus taškus nuo patogių sofų ir pirmyn į referendumą dėl dvigubos pilietybės!Gana "naturalizuotis" teoriškai.
Specialistui, 2019-05-07 16:14:07
Prašom pasiskaityti, kur parašyta, kaip turi būti: https://www.iihf.com/en/static/5453/eligibility Kasparaitis turėjo 4 metus sudalyvauti, nes žaidė už Rusiją. Tiems, kurie nežaidė už jokios šalies rinktinę, galioja 2 metų taisyklė. Kasparaitis, kiek pamenu, pataisykite, jei ką, keletą kartų per sezoną atvykdavo sužaisti. Taip, tai papildomas darbas, iš dangaus 'pagerinimas' nenukris.
bubtas, 2019-05-07 16:09:18
taip savom jegom ,geriausia ,be naturalizaciju,bet jei uz kita rinktine suzaide pvz,, BRYNKUS uz lenkus tai kodel jo nesusigrazint po4metu
specialistams, 2019-05-07 15:31:45
taigi cia rase 100 kartu - reikia 4 metus zaisti LT cempe. Kaip Kasparaitis. Ka jus cia naturalizuojat... Pagarba Dariui - vienas pianino virtuozas barskina kas ant seiles ir sugeba paskui save minias patraukti
bubtas, 2019-05-07 15:22:37
nu ka dabar SLOVAKIA REIKIA bolejint ,sport pravda ,suradau, dar but idomu surast telle transliacijas siandie su norvegais ,gal pagausim
Mario, 2019-05-07 15:04:39
Dėl natūralizacijos. Labai grubiai yra 2 būdai: išimties tvarka už nuopelnus arba atkūrimo tvarka. 1/ Kalbant apie atkūrimo variantą su lietuviška kilme: galima susimesti į sąrašą visus potencialius kandidatus į sąrašą ir teirautis dėl kiekvieno. Jei būtų imtąsi tokios krypties ir jei kandidatas norėtų bei atitiktų įstatymo kriterijus, tai jau rimtas šansas turėti stipresnį žaidėją. Šitą variantą tikrai galima bandyti, aišku, darbo reiks daug, bet kitos šalys jį pasidaro. 2/išimties tvarka, gali ir nebūti lietuviškos kilmės. Kanadietė Tobias pvz. Šiuo atveju prie teisininkų darbo labai prisidėjo dailiojo čiuožimo federacija. Deja, čiuožėjos Tobias atvejis nebuvo sėkmingas Lietuvai(galima pasiskaityti žiniasklaidoje, kodėl), tai čia sunkesnis variantas, bet jis irgi yra. Pažįstu teisininką, kuris derino kanadietės Tobias visus bylos klausimus. Teiravausi, jam būtų įdomu padėti šiais klausimais. Jei kas nežino(o tikrai galima nežinoti),tai nėra kosminiai kaštai. Bet čia tik vienas iš etapų.
bubtas, 2019-05-07 13:13:35
TAIP sirgaliau ,puikiai izvelget ,tas tiesa ,del rezultatu tikriausia jungtine,o gal kiti geriau rado,na dirba visvien, tik baisu treneriam jaunius smarkiau spausti ,nes gali pabegti , ,,
1 2 ......... 8 Pirmyn