Titulinis » Naujienos » Dainiaus Zubraus komanda pralaimėjo jau ketvirtąsias NHL pirmenybių rungtynes iš eilės (VIDEO)

2015-02-15
BNS informacija
 Trisdešimt penktą pralaimėjimą 56-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse - ir ketvirtą iš eilės - patyrė tryliktą vietą šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis bei Dainiaus Zubraus atstovaujamas Naujojo Džersio "Devils" (51 tšk.) klubas.

Šeštadienį svečiuose 17,3 tūkst. žiūrovų akivaizdoje "Devils" ledo ritulininkai 1:3 (0:1, 1:0, 0:2) nusileido absoliučiai lygos bei Vakarų konferencijos lyderei Nešvilio "Predators" (82 taškai) komandai, kuri laimėjo jau penktąjį susitikimą iš eilės.

12 su puse minutės (12:22) aikštelėje praleidęs lietuvis 4 kartus smūgiavo į šeimininkų vartus ir išvengė baudos minučių.

Iš viso 36-erių metų D.Zubraus sąskaitoje per 48 šio sezono rungtynes - 2 įvarčiai, 5 rezultatyvūs perdavimai ir 34 baudos minutės.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Mattas Cullenas (8:49), Colinas Wilsonas (56:33) ir Craigas Smithas (57:39), o vienintelį įvartį į šeimininkų vartus įmušė Steve'as Bernier'as (37:37).