Titulinis » Naujienos » Dar viena „Bizonų“ pergalė Kaune

Dar viena „Bizonų“ pergalė Kaune

2017-02-24
Vasario 20-ąją Kaune įvyko LRML A grupės rungtynės. „Akropolio“ ledo aikštelėje susitiko Kauno „Bizonų“ ir Vilniaus „Tauro“ komandos. Įtikinamą pergalę rezultatu 8:2 (2:1, 2:0, 4:1) iškovojo šeimininkai.

Kauniečiai pirmąjį kėlinį pradėjo žaisdami sau įprastą pozicinį žaidimą. 6-ąją minutę „Bizonų“ įvarčių sąskaitą atidarė puolėjas Gediminas Preišegalavičius (po Sauliaus Baskučio ir Vyto Sakalausko perdavimų). Neilgai trukus svečiai išlygino rezultatą – pasinaudojęs varžovų klaida, Irmantas Broga pergudravo Kauno komandos vartų sargą. Nė porai minučių nepraėjus „Bizonų“ puolėjas Vytas Sakalauskas vėl išvedė savo ekipą į priekį (2:1).

Antrajame rungtynių trečdalyje „Bizonai“ tvirtai laikė iniciatyvą savo rankose. Du Gintaro Šabūno pelnyti įvarčiai padidino kauniečių persvarą iki 4:1. Vilniaus ledo ritulininkai bandė atsakyti retomis kontratakomis.

Trečiojo kėlinio viduryje, po prie „Tauro“ vartų kilusio susistumdymo, komandoms teko žaist keturi prieš keturis. Atsiradus daugiau erdvės ant ledo, tuo puikiai pasinaudojo „Bizonų“ žaidėjai. Dviem įvarčiais iš eilės pasižymėjo kaunietis Justas Misikonis (6:1). Vilniečių komandos atakų lyderis Jarkko Roytta sušvelnino atsilikimą iki 6:2. Tačiau paskutinėmis minutėmis pelnyti Michail Starkov ir A.Stančiausko įvarčiai leido Kauno „Bizonams“ švęsti solidžią pergalę rezultatu 8:2.