Titulinis » naujienos » Dar viena „Bizonų“ pergalė Kaune

Dar viena „Bizonų“ pergalė Kaune

2017-02-24
LRML informacija
Vasario 20-ąją Kaune įvyko LRML A grupės rungtynės. „Akropolio“ ledo aikštelėje susitiko Kauno „Bizonų“ ir Vilniaus „Tauro“ komandos. Įtikinamą pergalę rezultatu 8:2 (2:1, 2:0, 4:1) iškovojo šeimininkai.
 
Kauniečiai pirmąjį kėlinį pradėjo žaisdami sau įprastą pozicinį žaidimą. 6-ąją minutę „Bizonų“ įvarčių sąskaitą atidarė puolėjas Gediminas Preišegalavičius (po Sauliaus Baskučio ir Vyto Sakalausko perdavimų). Neilgai trukus svečiai išlygino rezultatą – pasinaudojęs varžovų klaida, Irmantas Broga pergudravo Kauno komandos vartų sargą. Nė porai minučių nepraėjus „Bizonų“ puolėjas Vytas Sakalauskas vėl išvedė savo ekipą į priekį (2:1).
 
Antrajame rungtynių trečdalyje „Bizonai“ tvirtai laikė iniciatyvą savo rankose. Du Gintaro Šabūno pelnyti įvarčiai padidino kauniečių persvarą iki 4:1. Vilniaus ledo ritulininkai bandė atsakyti retomis kontratakomis.
 
Trečiojo kėlinio viduryje, po prie „Tauro“ vartų kilusio susistumdymo, komandoms teko žaist keturi prieš keturis. Atsiradus daugiau erdvės ant ledo, tuo puikiai pasinaudojo „Bizonų“ žaidėjai. Dviem įvarčiais iš eilės pasižymėjo kaunietis Justas Misikonis (6:1). Vilniečių komandos atakų lyderis Jarkko Roytta sušvelnino atsilikimą iki 6:2. Tačiau paskutinėmis minutėmis pelnyti Michail Starkov ir A.Stančiausko įvarčiai leido Kauno „Bizonams“ švęsti solidžią pergalę rezultatu 8:2.
 

Komentuoti

BČL prezidentas, 2017-02-25 08:32:37
Pagal BČL(baliniu čuožiku liga) naujas taisykles žaidejas kuris nori žaisti be nachujniko ir gauti priza prieš prieš varžybas irašomas i protokola su atžyma (BnX)be kiaušu apsaugos ir butinai praeina patikra prie sekretoriato kur teisejas apčiupineja ta vieta kur randasi naxujnikas.Po varžybu sportininkas gauna priza butent už drasa kad žaide be apsaugos o ne už ivarčius ar gražu žaidima.
Zbignev, 2017-02-25 07:31:26
O tak kak žinoci kad žaidze bez naxujnikas ?
vilno, 2017-02-24 21:54:30
Labai geras komentaras.V hokej igrajut nastojascije muscini.
Oksana, 2017-02-24 20:01:38
Stebejau varžybas iki galo , pasidarius šukuosena chemine ir blakstienas prilibdžiau ilgesnes nes tikiejaus kad kas nors iš xoxejistu mane pastebes nes sedejau prie pat stiklo.Patiko man tie pirmi Bizonu ivarčiai kažkuo primine KHL bet netoli manes sedejo vienas senas žaidejas vardu Ziska ir pasake man kad čia ne KHL o BČL .Tik nesupratau kodel komandos žaidejai gavo du prizus ? O tas senis kur prie manes sedejo pasake kad prizai skirti tiems žaidejams kurie žaidžia be naxujniku.