Titulinis » Naujienos » Dar vienas desertas žiūrovams: „Kaunas Hockey“ po baudinių serijos palaužė „Hockey Punks“ (VIDEO)

Dar vienas desertas žiūrovams: „Kaunas Hockey“ po baudinių serijos palaužė „Hockey Punks“ (VIDEO)

2019-10-31
hockey.lt informacija
Lietuvos ledo ritulio čempionate įvyko antroji akistata tarp „Hockey Punks“ ir „Kaunas Hockey“ komandų, o šių ekipų atstovai ir vėl neleido liūdėti rungtynių žiūrovams.
 
Galingai startavę „Hockey Punks“ greitai įgijo trijų įvarčių persvarą, bet kauniečiai sugrįžo į rungtynes ir komandos per pagrindinį laiką ir pratęsimą nugalėtojo išsiaiškinti negalėjo. Galiausiai baudinių serijos metu „Kaunas Hockey“ sugebėjo įveikti savo oponentus ir antrą kartą sezone palaužė principinius varžovus iškovoję pergalę 6:5.
 
Rungtynes šeimininkai pradėjo tiesiog fantastiniu scenarijumi – vos per 32 sekundes jie pelnė net du įvarčius. Jau pirmoje savo atakoje jie sugebėjo pasižymėti, kai tiksliai atakavo Laisvydas Kudrevičius (rez. perd. Šarūnas Kuliešius). Negana to, vos laimėjus po to sekusį ritulio įmetimą, „Hockey Punks“ komanda iš karto dar kartą pasiuntė ritulį į vartus, o šįkart Artūrą Pavliukovą įveikė Povilas Verenis (00:32).
 
Puikiai mačą pradėjęs „Hockey Punks“ ir toliau pavyzdingai išnaudojo savo progas, kėlinio viduryje pasižymėdami trečią kartą. Į viršutinį vartų kampą ritulį pasiuntė Aivaras Bendžius (07:28). Savų progų turėjo ir kauniečiai, bet jas sėkmingai neutralizavo šeimininkų vartus gynęs Simas Baltrūnas.
 
Pirmajam kėliniui artėjant prie pat pabaigos, savąjį įvartį pelnė ir „Kaunas Hockey“. Vos laimėjęs ritulio įmetimą Lukas Žukauskas pats atliko metimą iš aštraus kampo bei sugebėjo atidaryti savo ekipos įvarčių sąskaitą (17:25).
 
Antrąjį kėlinį „Kaunas Hockey“ pradėjo ant ledo turėdami vienu žaidėju daugiau nei jų varžovai, o tuo pasinaudojęs Eduardas Chekmaryovas priminė, kodėl jis yra rezultatyviausias lygos žaidėjas pelnydamas jau devintąjį įvartį šiame sezone (20:23, rez. perd. Grigorijus Vorobyovas).
 
Po praleisto įvarčio „pankai“ ir toliau nesugebėjo išvengti pražangų, o kėlinio viduryje dvi greitos pražangos suteikė galimybę jų varžovams daugiau nei minutę ant ledo turėti dviejų žaidėjų pranašumą. Viso laiko „Kaunas Hockey“ nariams neprireikė – Artūras Katulis realizavo dvigubą kiekybinę persvarą (32:43, rez. perd. Aleksejus Zubenko).
 
Antrajame kėlinyje krito ir dar vienas įvartis. Nors Šarūno Kuliešiaus metimą iš pradžių kauniečių gynėjas sugebėjo atremti krisdamas kūnu, bet šalia jo buvęs L. Kudrevičius net ir gulėdamas ant ledo pirmasis surado netoli vartų linijos buvusį ritulį ir padėjo jam atsidurti vartuose (35:26, rez. perd. Š. Kuliešius, Donatas Kumeliauskas).
 
Paskutinį rungtynių kėlinį kauniečiai pradėjo itin aktyviai. Vienos atakos metu svečiai atliko net keturis pavojingus metimus, tačiau tris iš jų atrėmė S. Baltrūnas, o kartą po A. Katulio smūgio ritulys atšoko nuo vartų virpsto. Po įtemptos minutės savo pavojingu išpuoliu jau atsakė „Hockey Punks“, kai Mauras Baltrukonis gražiu judesiu įveikė iškart du varžovus ir pasileido į ataką trise prieš vieną, bet po jo atlikto perdavimo komandos draugai nepasižymėjo.
 
Mačui artėjant link kulminacijos savo emocijas „Kaunas Hockey“ narys Remigijus Guoga ir vilniečių legionierius Aliaksejus Kuveka išreiškė susikibdami aikštės viduryje, o juos išskyrę teisėjai abu ledo ritulininkus keturioms minutėms pasiuntė ant nubaustųjų suolelio.  Tiesa, kauniečiui taip pat buvo užfiksuota ir mažoji nuobauda, o tai leido šeimininkams įgyti kiekybinę persvarą.
 
Iki trečiojo kėlinio pabaigos likus žaisti aštuonias minutes „Kaunas Hockey“ sugebėjo perimti mačo kontrolę į savo rankas ir persverti rezultatą. Iš pradžių iš toli iššovė Konstantinas Isaevas (52:00, rez. perd. A. Zubenko), o vos po 16 sekundžių jubiliejinį, dešimtąjį įvartį šiame sezone pelnė kauniečių lyderis E. Chekmaryovas (52:16, rez. perd. L. Žukauskas).
 
Praleidę du įvarčius ir atsidūrę besivejančių vaidmenyje „Hockey Punks“ neišvengė pražangų, tačiau būtent žaisdami mažumoje ši komanda sugebėjo nubausti savo varžovus. Į greitą ataką pabėgęs M. Baltrukonis perdavė ritulį kitam Lietuvos rinktinės nariui P. Vereniui, kuris išlygino rungtynių rezultatą (55:05, rez. perd. M. Baltrukonis).
 
Paskutines penkias minutes abi komandos nesisaugojo ir siekė pergalės per pagrindinį laiką, o arčiausiai tikslo buvo puikų reidą surengęs A. Kuveka, tačiau jo metimas sudrebinęs vartų virpstą į vartus neįskriejo, o komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą. Jau pirmomis jo sekundėmis puikią progą pasižymėti turėjo A. Katulis, bet daug laisvės gavusio gynėjo metimą sulaikė S. Baltrūnas.
 
Įvarčio žiūrovai per pratęsimą neišvydo, tad rungtynių nugalėtojas paaiškėjo po baudinių serijos. Pirmaisiais bandymais tiek „Kaunas Hockey“ kapitonas Vytautas Jagelavičius, tiek ir „Hockey Punks“ puolėjas Povilas Verenis nepasižymėjo, bet antruoju kauniečių bandymu K. Isaejevo mėginimas pasiekė tikslą. Būtent šis baudinys tapo pergalingu, kadangi šeimininkų gretose pasižymėti nepavyko D. Kumeliauskui, A. Bendžiui, A. Kuvekai, o komandą dar išgelbėti galėjęs M. Baltrukonis pataikė į virpstą.
 
 „Kaunas Hockey“ vartininkas A. Pavliukovas šiame mače atrėmė 35 metimus, o jo kolega priešingoje barikadų pusėje S. Baltrūnas – 43.
 
Rungtynių santrauka:
 
 
Rungtynių vaizdo įrašas: