Titulinis » Naujienos » Dar vienas skaudus „Ober – Haus“ pralaimėjimas

Dar vienas skaudus „Ober – Haus“ pralaimėjimas

2015-02-26
 Sugrįžę į Lietuvą po dviejų skaudžių nesėkmių Kaliningrade, Vilniaus „Ober – Haus“ leedo ritulininkai užuojautos nesulaukė. Trečiadienio vakarą sostinės ekipą Vilniaus pramogų arenoje net 14:5 (4:2, 2:0, 8:3) nukovė Kauno „Baltų ainiai“.

Vilniečiams rungtynės prasidėjo tragiškai. Jau penktą minutę rezultatas buvo 0:3. Ir nors komandos jaunimo pastangomis skirtumas dar pirmajame kėlinyje buvo sušvelnintas iki 2:4, nuo rimtų bėdų tai neapsaugojo.

Antrajame kėlinyje praleidę du varžovų įvarčius, vilniečiai sulaukė atakų škvalo rungtynių pabaigoje, o paskutinius tris įvarčius praleido per paskutiniąsias dvi minutes.

Sostinės ekipai liko tik teoriniai šansai pakilti iš paskutiniosios vietos čempionate.

„Obeer – Haus“: A.Nikitčenka 2, P.Misiukas, A.Sidorovas, K.Kubilius po 1 įvartį.
„Baltų ainiai“: A.Gutauskas, R.Guoga, D.Streckis po 3, J.Miklaševičius, D.Žiūkas, J.Čiugajus, T.Neimavičius, M.Krikštanaitis po 1 įvartį.