Titulinis » Naujienos » Debiutas įvyko: M.Armalis prisidėjo prie „Sharks“ pergalės pirmose NHL ikisezoninėse rungtynėse

2016-09-28
 Antradienį pirmąsias Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) ikisezonines rungtynes sužaidė San Chosė „Sharks“ klubas, kurio gretose debiutavo ir Lietuvos rinktinės pagrindinis vartininkas Mantas Armalis. „Sharks“ namuose po pratęsimo 3:2 (0:1, 1:0, 1:1, 1:0) įveikė Vankuverio „Canucks“ ledo ritulininkus. Nuo rungtynių pradžios žaidęs Troy‘us Grosenickas atrėmė 7 iš 8 varžovų smūgių į vartus. 33-iąją mačo minutę jį pakeitė M.Armalis. Lietuvis taip pat praleido įvartį, atremdamas 6 iš 7 varžovų smūgių į vartus.

Nugalėtojams po įvartį pelnė Barclay Goodrow (34:00 min.), pratęsimą išplėšęs Tommy Wingelsas (59:37) ir pergalę garantavęs Kevinas Labancas (61:05). „Canucks“ gretose pasižymėjo Bo Horvatas (2:06) bei Svenas Baertschi (48:24).