Titulinis » Naujienos » Didelio pasipriešinimo iš „Ober-Haus“ nesulaukęs „Orakulas“ užėmė LRML čempionato 3-iąją vietą (fotogalerija)

2019-05-03
 Gegužės 1 d. Vilniuje kovai dėl trečiosios 2019 m. LRML čempionato vietos susitiko ankstesnių sezonų prizinių vietų laimėtojas Naujosios Vilnios „Orakulas“ ir stipri „Ober-Haus“ komanda. Vienintelį įvartį antrajame kėlinyje pelniusi „Ober-Haus“ komanda varžovams nusileido rezultatu 7:1 (2:0, 3:1, 2:0). „Orakulas“ apsiginklavo vartininku Boleslavu Konopackij, „Ober-Haus“ vartus gynė Eduardas Stankevičius.

„Orakulas“ nuo pirmųjų minučių ėmėsi spaudimo taktikos, kuri pasiteisino 10-ąją rungtynių minutę – individualų įvartį pelnė Nikolay Nogtev (1:0). 13-ąją minutę Nikolay Nogtev pasižymėjo antrą kartą (2:0).

Tiksliau „Orakulas“ sužaidė ir antrąjį kėlinį. 29-ąją minutę taikliai smūgiavo Igoris Zaikovskij (3:0). 32-ąją minutę priešininkų neatidumu pasinaudojo ir įvartį pelnė vienas taikliausių „Ober-Haus“ žaidėjų Marius Šalomskas (3:1), tačiau sutramdyti Naujosios Vilnios komandos ir toliau nepavyko. Žaibiškas „Orakulo“ atsakas – tą pačią minutę pelnytas Artiomo Sidorovo įvartis (4:1), dar po minutės pasižymėjo Vitalijus Daukševič (5:1).

Taiklumo bei susikaupimo „Ober-Haus“ ledo ritulininkams trūko ir paskutinį kėlinį. Dažnai klydusių komandos žaidėjų viltis galutinai palaidojo dar du greiti „Orakulo“ įvarčiai. Šiek tiek daugiau nei per minutę paskutiniuosius šiame čempionate „Orakulo“ įvarčius pelnė Nikolay Nogtev (6:1) ir Artiomas Sidorov (7:1).

2019 m. LRML čempionatas bus užbaigtas gegužės 4 d., šeštadienį, kai dėl aukščiausio titulo Vilniaus „Pramogų arenoje“ pečius surems ledo ritulio mėgėjų lygos čempionų skonį jau žinantys Kauno „Bizonai-Bokštelis“ ir kol kas tokiose LRML čempionatų aukštumose nekovojusi, bet patyrusi ir ambicinga Trakų „Galvė“.