Titulinis » naujienos » D.Kasparaitis nukentėjo nuo Floridoje siautusios „Irmos“

D.Kasparaitis nukentėjo nuo Floridoje siautusios „Irmos“

2017-09-12
hockey.lt informacija
 Lietuvis ledo ritulininkas Darius Kasparaitis tiesiogiai pajuto gamtos jėgą. Majamyje (Floridos valstija, JAV) su šeima gyvenantis garsus sportininkas iki paskutinės minutės tikėjosi išvengti stichijos šėlsmo ir neskubėjo palikti savo namų, tačiau nesulaukė uragano susilpnėjimo ir kartu su milijonais kitų gyventojų buvo priverstas palikti namus.
 
Saugiai kartu su penkiais vaikais ir žmona nuvykęs į Niujorką, stichijos šėlsmą lietuvis stebėjo per televizorių ir nuolat sekė savo namų būklę.
 
„Mano namas netoli Atlanto vandenyno, taip vadinamoje „A“ zonoje, kuri yra pati pavojingiausia stichijos atveju. Žinau, kad namuose vis dar nėra elektros, tačiau lieka tik džiaugtis, kad jis neapsemtas, nesugadintas ir stovi. Nesmagu, kad tavo namai didžiuliame pavojuje, o pats nieko negali padaryti. Tačiau, esame gyvi sveiki ir tai svarbiausia“,- sakė priverstinai draugus Niujorke lankantis D.Kasparaitis.
 
Beje, lietuvis visai netrukus grįš į gimtuosius namus Lietuvoje. D.Kasparaitis ruošiasi debiutuoti Lietuvos rinktinėje lapkričio 10-12 dienomis Klaipėdoje, „Švyturio“ arenoje pirmą kartą Lietuvos istorijoje rengiamame Baltijos iššūkio taurės turnyre, kuriame žais Lietuvos, Estijos, Ukrainos rinktinės ir Latvijos čempionato klubų rinktinė. 
 
Beje, visai neseniai į Floridą iš Naujojo Džersio miesto persikėlė ir kitas garsus ledo ritulininkas lietuvis Dainius Zubrus, kuris „Irmos“ siautėjimą praleido Atlantos mieste, Džordžijos valstijoje.

Komentuoti

Summo, 2017-09-16 20:11:22
O tai Kasparas numete lašinius ?
Villui, 2017-09-13 11:11:47
nezinau kas cia kausas bet mes labai to baltic cup laukiam. musu mieste nieko panasaus nera buve...
Villas, 2017-09-13 10:32:49
Kas rašo tokius straipsnius yra kaušas, nes prisidengdami kito žmogus nrlaime reklamuoja ta savo boring Baltic cup