Titulinis » Naujienos » D.Kumeliausko įvartis padėjo „HC Almaty“ pasiekti revanšą

D.Kumeliausko įvartis padėjo „HC Almaty“ pasiekti revanšą

2014-10-23
Ketvirtadienį aukščiausios Kazachstano ledo ritulio lygos rungtynėse trijų lietuvių atstovaujamas Almatos „HC Almaty“ klubas svečiuose 2:1 (0:0, 1:1, 1:0) įveikė Rudnio „Gorniak“ ekipą.

Prie komandos pergalės įvarčiu prisidėjo Donatas Kumeliauskas (39:07 min.). Nerijus Ališauskas užsidirbo 4 baudos minutes, o Arnoldas Bosas nepasižymėjo.

Šeimininkai pirmavo po tikslaus Egilio Kalno (21:25) smūgio, bet rungtynėms artėjant į pabaigą „HC Almaty“ komandai pergalę išplėšė Vladimiro Škodos (58:46) įvartis.

Trečiadienį šios dvi komandos taip pat žaidė Rudnyje. Tuomet „HC Almaty“ pralaimėjo rezultatu 0:2 (0:1, 0:1, 0:0). A.Bosas užsidirbo 2 baudos minutes, o D.Kumeliauskas bei N.Ališauskas nepasižymėjo.

N.Ališauskas per 18 šio sezono rungtynių įmušė 5 įvarčius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus, D.Kumeliauskas per 17 susitikimų pelnė 4 įvarčius bei atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų, o A.Boso sąskaitoje per 16 mačų – 3 įvarčiai ir 4 rezutlatyvūs perdavimai.

„HC Almaty“ (29 tšk.) turnyrinėje lentelėje tarp 10 klubų lieka 6-as, o „Gorniak“ (38 tšk.) rikiuojasi 3-ioje pozicijoje.