Titulinis » Naujienos » D.Pliskauskas ir D.Kumeliauskas – Anglijos „Premier“ lygos čempionai!

D.Pliskauskas ir D.Kumeliauskas – Anglijos „Premier“ lygos čempionai!

2015-04-06
 Piterboro „Phantoms“ klubas po šešerių metų pertraukos tapo Anglijos „Premier“ ledo ritulio lygos čempionais. Dviejų lietuvių atstovaujama ekipa sekmadienį finale 5:2 (3:1, 0:1, 2:0) įveikė Mančesterio „Phoenix“. Tiek Darius Pliskauskas, tiek Donatas Kumeliauskas atliko po rezultatyvų perdavimą, o pastarasis žaidėjas dar gavo 2 baudos min.

Rungtynių pradžia „Phantoms“ klubui susiklostė nuostabiai – Piterboro komandą į priekį išvedė Edgaras Bebris (2:13 min.), netrukus po „Phoenix“ žaidėjo pražangos daugumoje žaidusiai „Phantoms“ ekipai įvartį pelnė Scottas Robsonas (4:05), o kėliniui įpusėjus E.Bebris pelnė antrąjį savo įvartį (13:17). Besibaigiant pirmajam kėliniui „Phoenix“ pirmą kartą įgijo kiekybinę persvarą ir ja pasinaudojo – pasižymėjo Jamesas Archeris (18:15), o antrojo kėlinio pabaigoje intrigą dar labiau padidino tikslus Františeko Bakrliko (37:59) smūgis.

Mančesterio klubas stengėsi išlyginti rezultatą, bet „Phantoms“ sėkmingai gynėsi, o galiausiai pasinaudojo kiekybine persvara ir įgijo kiek saugesnį pranašumą, kai po tikslaus D.Pliskausko perdavimo pasižymėjo Marcas Leversas (52:33).

Pačioje rungtynių pabaigoje „Phantoms“ pergalę įtvirtino Jamesas Ferrara (59:21), sulaukęs tikslaus D.Kumeliausko perdavimo. D.Pliskauskas per 44 šio sezono rungtynes pelnė 30 įvarčių bei atliko 24 rezultatyvius perdavimus, o D.Kumeliausko sąskaitoje per 21 mačą – 10 įvarčių ir 12 rezultatyvių perdavimų.

„Phantoms“ Anglijos „Premier“ lygos čempionais nebuvo tapę nuo 2009 m.