Titulinis » Naujienos » Dramatiškoje akistatoje „Geležinis vilkas“ tik po 10 baudinių serijos parklupdė „Juodupę“ (VIDEO)

2017-12-13
 Lietuvos ledo ritulio čempionate ir toliau vyksta iki raudonumo karštos rungtynės ant ledo, kuriose nugalėtojai paaiškėja tik po 10 baudinių serijos.

Tokia drama įvyko antradienį Vilniuje, kur vietos „Geležinis vilkas“ 7:6 (2:1, 3:1, 1:4, 0:0, 1:0) palaužė begalę progų išvaisčiusius Juodupės „Juodupės“ ledo ritulininkus ir tai padarė antrą kartą sezone.

Sostinės komanda žaidė itin nedrausmingai ir surinko net 30 baudos minučių, tačiau pagirtinai išnaudojo progas ir sugebėjo nuolat pirmauti, o antrojo kėlinio viduryje susikrovė net 3 įvarčių pranašumą.

„Juodupė“ nesudėjo lazdų ir sugebėjo trečiojo kėlinio viduryje ne tik išlyginti, bet ir perverti rezultatą 6:5.

Tuomet jau vilnietis Artūras Rybakovas gelbėjo savo ekipą išlyginęs rezultatą ir perkėlęs rungtynes į pratęsimą.

Pratęsimo metu vilniečiai užsidirbo 2 minučių pašalinimą iš aikštelės, bet sugebėjo apsiginti žaisdami trise prieš keturis.

Baudinių serijoje intrigos netrūko. Pirmuoju metimu „Geležinį vilką“ į priekį išvedė Arnas Misiukas, tačiau penktuoju, paskutiniuoju bandymu Aleksejus Nikulinas išlygino rezultatą.

Abu šeštieji komandų bandymai buvo sėkmingi, o iki pat dešimtojo metimo įvarčių nebuvo pelnoma. 10-uoju metimu pergalę „Geležiniams vilkui“ išplėšė Martinas Tuchto.

Pergalei pasiekti Vilniaus komandai užteko 17 metimų, „Juodupė“ turėjo net 43 metimus.

Kitos Lietuvos ledo ritulio čempionato rungtynės įvyks trečiadienį, 20 val. Elektrėnuose, kur susitiks lyderiai, vietos „Energija“ ir Kaunas Hockey“.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kauno „Kaunas Hockey“       11   7  1  0   3    47:37   23
2. Elektrėnų „Energija“         8   7  0  0   1    53:13   21
3. Vilniaus „Hockey Punks“      9   5  0  1   3    42:42   16
4. Klaipėdos „Baltija“          7   4  1  0   2    35:28   14
5. Juodupės „Juodupė“           9   3  0  2   4    44:48   11
6. Vilniaus „Geležinis vilkas“ 10   1  2  0   7    35:50    7
7. Rokiškio „Rokiškis“          7   0  0  1   6    18:56    1