Titulinis » Naujienos » Draugiškas "Geležinio vilko" turnyras

Draugiškas "Geležinio vilko" turnyras

2015-09-01
LRM "Geležinis vilkas" pranešimas
 Vilniaus “Akropolio” ledo arenoje savaitgalį vyko tarptautinis keturių komandų mini turnyras, kuriame rungtyniavo 2006/2007 metais gimę jaunieji ledo ritulininkai.

Kartu su dviem “Geležinio vilko” komandomis varžėsi dvi Baltarusijos Gardino “Neman” ekipos. Visi keturi kolektyvai rungtyniavo dviejų ratų sistema ir tarpusavyje sužaidė po dvejas rungtynes.

Atkakliausia kova turnyre dėl pirmosios vietos vyko tarp “Geležinis vilkas-1″ ir “Neman-1″ komandų. Pirmąjį šių komandų susitikimą po pratęsimo 10:9 laimėjo svečiai, o antrajį 4:3 šeimininkai. Dar vieną tašką “Geležinis vilkas-1″ prarado rungtynėse su “Neman-2″ klubu, kai vilniečiai iškovojo pergalę 5:4 po pratęsimo. Tiesa, kitoje tarpusavio akistatoje šeimininkai “Neman-2″ komandą sutriuškino net 13:5. Be didesnio vargo “Geležinis vilkas-1″ laimėjo abu susitikimus prieš jaunesnius savo klubo žaidėjus – 13:4 ir 7:5.

Surinkusi 15 taškų iš 18 galimų, “Geležinis vilkas-1″ komanda vienu tašku pralenkė “Neman-1″ kolektyvą ir tapo šio turnyro nugalėtoja. Trečioje vietoje liko “Neman-2″, o ketvirtoje – “Geležinis vilkas-2″.

Nugalėtojų komandoje, kurią treniruoja A.Klimovecas, geriausiu žaidėju buvo pripažintas D.Tatarinovičius.

“Geležinis vilkas-2″ ekipoje geriausio žaidėjo prizas atiteko S.Ignatavičiui. Visi turnyro dalyviai buvo apdovanoti atminimo prizais bei medaliais.