Titulinis » Naujienos » Draugiškose Lietuvos ir Lenkijos jaunių rinktinių rungtynėse - varžovų pergalė

Draugiškose Lietuvos ir Lenkijos jaunių rinktinių rungtynėse - varžovų pergalė

2018-12-28
Elektrėnuose stovyklaujanti Lietuvos jaunių ledo ritulio rinktinė pralaimėjimu pradėjo dviejų mačų seriją su Lenkijos bendraamžiais.

Penktadienio rungtynėse trys pirmajame kėlinyje pelnyti lenkų įvarčiai lėmė šios rinktinės pergalę rezultatu 3:0.

Pirmąjį kėlinį aktyviau pradėjo šeimininkai, bet jiems pasižymėti nepavyko, o lenkai savo progų nešvaistė ir kėlinio viduryje pelnė du greitus įvarčius.

Įgijusi persvarą Lenkijos rinktinė kur kas dažniau leido laiką prie lietuvių vartų, o pirmajame kėlinyje jie sugebėjo dar labiau padidinti savo persvarą pelnydami trečiąjį įvartį.

Antrajame kėlinyje į Lietuvos rinktinės vartus stojo Faustas Nausėda, kuris pakeitė pirmajame kėlinyje rungtyniavusį Tadą Ramanauską.

Po pirmosios pertraukos Lietuvos rinktinė puolime žaidė kur kas aktyviau ir susikūrė keletą pavojingų progų, tačiau jų mūsų šalies atstovams įvarčiais paversti nepavyko. Pasižymėti antrojo kėlinio metu nesugebėjo ir lenkai, kurie prieš lemiamas dvidešimt minučių išlaikė trijų įvarčių pranašumą.

Situacija nepasikeitė ir trečiojo kėlinio metu – nė vienai ekipai nepavyko pralaužti vartininkų ir mačas baigėsi Lenkijos pergale 3:0.

Po mačo įvykusioje parodomojoje baudinių serijoje triumfavo lietuviai – Arno Miusiuko ir Jokūbo Minelgos tikslūs smūgiai lėmė Lietuvos rinktinės pergalę 2:1.

Priminsime, kad rytoj 13:00 val. įvyks antroji akistata tarp šių rinktinių.