Titulinis » Naujienos » D.Zubraus ekipa įveikė Rytų konferencijos autsaiderius

D.Zubraus ekipa įveikė Rytų konferencijos autsaiderius

2014-12-09
Vienuoliktą pergalę 28-osiose Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) rungtynėse iškovojo Dainiaus Zubraus atstovaujama Naujojo Džersio „Devils“ ekipa.

Ji svečiuose 2:1 (0:0, 2:1, 0:0) nugalėjo devynioliktą pralaimėjimą per 27-erias rungtynes patyrusius Karolinos „Hurricanes“ ledo ritulininkus.

D.Zubrus rungtyniavo devynias minutes (9:09), du kartus smūgiavo į vartus bei išvengė baudos minučių.

Visi rungtynių įvarčiai buvo įmušti antrąjį rungtynių kėlinį. Pirmieji po Justino Faulko (27:11) tikslaus smūgio į priekį išsiveržė „Hurricanes“ ledo ritulininkai. Jau po septynių minučių Jaromiras Jagras (34:45) atstatė pusiausvyrą (1:1), o kėlinio pabaigoje, rungtyniaujant daugumoje, Adamas Henrique (39:46) įmušė antrą „Devils“ įvartį, kuris tapo pergalingu.

D.Zubrus per 28-erias sužaistas reguliariojo sezono rungtynes yra įmušęs du įvarčius ir atlikęs du rezultatyvius perdavimus.

„Devils“ su 26 taškais Rytų konferencijoje užima dvyliktą vietą, tuo tarpu „Hurricanes“ yra iškovojusi 19 taškų ir rytuose yra abosuliuti autsaiderė.

Kiti rezultatai:

Niujorko „Rangers“ - Pitsburgo „Penguins“ 4:3 (0:1, 2:0, 1:2, 1:0) (po pratęsimo)
Sent Lujo „Blues“ - Floridos „Panthers“ 4:2 (2:0, 0:1, 2:1).