Titulinis » Naujienos » D.Zubraus ekipa NHL lygoje šventė antrą pergalę iš eilės

D.Zubraus ekipa NHL lygoje šventė antrą pergalę iš eilės

2015-01-07
Sportas.lt informacija
Šiaurės Amerikos nacionalinėje ledo ritulio lygoje (NHL) Dainiaus Zubraus atstovaujama Naujojo Džersio „Devils“ ekipa iškovojo antrą pergalę iš eilės.

„Devils“ namuose 4:1 (3:0, 0:1, 1:0) nepaliko vilčių devintą pralaimėjimą per dešimt pastarųjų rungtynių patyrusiems Bafalo „Sabres“ ledo ritulininkams.

D.Zubrus rungtyniavo beveik penkiolika minučių (14:48), blokavo varžovų metimą bei užsidirbo dvi baudos minutes.

Puikų puolimą „Devils“ ekipa pademonstravo jau pirmąjame kėlinyje, kurio metu Patrikas Eliasas (3:44), Jordinas Tootoo (9:49) ir Travisas Zajacas (14:39) pelnė po įvartį, o šeimininkai išsiveržė į priekį 3:0.

Antrame kėlinyje daugumoje pirmąjį įvartį pelnė „Sabres“ puolėjas Mikhailas Grigorenko (6:40), tačiau kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo vienintelis svečių įvartis rungtynėse.

Trečiojo kėlinio pabaigoje dar vieną įvartį „Devils“ gretose įmušė Mike'as Cammalleri (56:56).

Šios rungtynės išskirtinės tapo „Devils“ puolėjui P.Eliasui, kuris pelnė įvartį ir atliko du rezultatyvius perdavimus bei pasiekė 1000 naudingumo balų ribą NHL čempionate (399 įvarčiai ir 601 rez. perdavimas).

„Devils“ per 42 reguliariojo sezono rungtynes yra iškovojusi 15 pergalių ir patyrusi 27 nesėkmes, o su 37 taškais Vakarų konferencijoje išliko keturioliktoje pozicijoje. „Sabres“ yra sužaidusi 41 rungtynes, per kurias iškovojo 14 pergalių ir patyrė 27 pralaimėjimus bei su 31 tašku rytuose užima penkioliktą vietą.

Kiti rezultatai:

Filadelfijos „Flyers“ - Otavos „Senators“ 2:1 (0:0, 0:0, 1:1, 0:0, 1:0) (po baudinių)
Monrealio „Canadiens“ - Tampos „Lightnining“ 2:4 (1:0, 0:4, 1:0)
Nešvilio „Predators“ - Karolinos „Hurricanes“ 3:2 (0:1, 0:0, 3:1)
Minesotos „Wild“ - San Chosė „Sharks“ 3:4 (2:0, 0:1, 1:2, 0:1) (po pratęsimo)
Čikagos „Blackhawks“ - Kolarado „Avalanche“ 0:2 (0:2, 0:0, 0:0)
Kolambuso „Blue Jackets“ - Dalaso „Stars“ 2:4 (0:2, 2:1, 0:1)
Arizonos „Coyotes“ - Sant Lujo „Blues“ 0:6 (0:1, 0:3, 0:2)
Edmontono „Oilers“ - Detroito „Red Wings“ 2:4 (1:0, 0:2, 1:2)
Vankuverio „Canucks“ - Niujorko „Islanders“ 3:2 (1:1, 2:0, 0:1).