Titulinis » Naujienos » D.Zubraus ekipa patyrė dar vieną nesėkmę

D.Zubraus ekipa patyrė dar vieną nesėkmę

2015-01-09
Sportas.lt informacija
Šiaurės Amerikos nacionalinėje ledo ritulio lygoje (NHL) eilinį pralaimėjimą patyrė Dainiaus Zubraus atstovaujama Naujojo Džersio „Devils“ (37 tšk.) ekipa.

Ji svečiuose 0:3 (0:1, 0:1, 0:1) nepasipriešino aštuntąją vietą Rytų konferencijoje užimantiems Bostono „Bruins“ (48 tšk.) ledo ritulininkus.

D.Zubrus rungtyniavo septyniolika su puse minučių (17:35), sykį smūgiavo į vartus, blokavo du varžovų metimus ir išvengė baudos minučių.

Pirmąjį įvartį „Devils“ praleido pirmojo kėlinio pabaigoje žaidžiant mažumoje - pasižymėjo Milanas Lučičius (18:50). Po vieną įvartį į „Devils“ vartus krito antrame ir trečiame kėliniuose - įmušė Carlas Soderbergas (28:31) ir M.Lučičius (59:48).

Lietuvis šiame sezone sužaidė 35 rungtynes, kuriose pelnė du įvarčius ir atliko tris rezultatyvius perdavimus.

„Devils“ ledo ritulininkai per 43 rungtynes yra iškovoję 15 pergalių ir patyę 28 pralaimėjimus bei užima keturioliktą Rytų konferencijos vietą.

Kiti rezultatai:

Filadelfijos „Flyers“ - Vašingtono „Capitals“ 3:2 (1:1, 0:0, 1:1, 1:0) (po pratęsimo)
Karolinos „Hurricanes“ - Bafalo „Sabres“ 5:2 (0:0, 4:1, 1:1)
Sant Lujo „Blues“ - San Chosė „Sharks“ 7:2 (3:1, 2:1, 2:0)
Nešvilio „Predators“ - Dalaso „Stars“ 3:2 (1:0,, 1:2, 0:0, 1:0) (po pratęsimo)
Minesotos „Wild“ - Čikagos „Blackhawks“ 2:4 (0:2, 1:0, 1:2)
Kolarado „Avalanche“ - Otavos „Senators“ 5:2 (2:0, 1:1, 2:1)
Arizonos „Coyotes“ - Vinipego „Jets“ 4:1 (2:0, 1:0, 1:1)
Vankuverio „Canucks“ - Floridos „Panthers“ 1:3 (1:1, 0:2, 0:0)
Los Andželo „Kings“ - Niujorko „Rangers“ 3:4 (2:1, 0:3, 1:0).